matematik özel ders

İsmail AKA

Çeşitli özel kurumlarda 20 yıl kadar çalıştım. Öğrenci merkezli ,öğrencinin derse katılımını sağlayan bir sistemle ders anlatıyorum. Özellikle TYT-AYT’de geçmiş yıllarda çıkmış soruları tahlil ederek, o doğrultuda ders anlatıyorum ve ödevlendirme yaparak öğrencinin çözemediği soruları çözüyorum.

Mezuniyet

Karadeniz Teknik ÜNİVERSİTESİ
Matematik ÖĞRETMENLİĞİ
1997 mezunu

Tecrübe

24 yıl

Alanı

Lise- TYT ve AYT Matematik

Memleket

Manisa

Ömer Şafak

15 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. İlkokul, ortaokul ve lise olmak üzere her seviyede matematik geometri dersi vermekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım. Öğrenmekten ve öğretmekten çok keyif alıyorum. Matematik eksikleriniz için size yardımcı olmaya hazırım.

Mezuniyet

Balıkesir üniversitesi
İlköğretim Matematik Öğretmenliği
2007

Tecrübe

15 yıl

Alanı

İlkokul, Ortaokul, LGS, Lise, TYT, AYT

Memleket

İzmir

Mahmut Şahin

Önceliğim kesinlikle öğrencinin verim alıp başarılı olmasıdır. Bu konuda çok özverili ve fedakarca çalışıyorum. Öğrencilerin çok çabuk alıştığı bir öğretmenim. Ödev takibi ve 7/24 WhatsApp soru çözümleri ile öğrencilerime hep yakınım.

Mezuniyet

Çukurova ÜNİVERSİTESİ

Tecrübe

7 yıl

Alanı

LGS

Memleket

Adana Çukurova

matematik özel ders

Ayşegül Şahin

15 yıllık eğitim tecrübesiyle her seviyede öğrenciyle keyifle çalışan bir öğretmenle matematik dersini severek öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Matematiği dert değil keyif olarak anımsamak isterseniz gelin birlikte çalışalım.

Mezuniyet

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik

Tecrübe

15 yıl

Alanı

Ortaokul-lgs-lise takviye-tyt- ayt

Memleket

İstanbul

Öğretmenlerimizle
ÜCRETSİZ TANIŞMA BAŞVURUSU