Matematik Kampı

matematik kampı

Matematik Kampı Nedir?

Matematik kampı, belirli dönemlerde öğrencilerin matematiği sevmesini sağlamak, sınavlara hazırlanmasını sağlamak, eksiklerini tamamlamak amacıyla grup olarak veya bireysel olarak verdiğimiz yoğunlaştırılmış eğitimdir.

Ne Zaman Yapılmaktadır?

Yazın, sömestr tatilinde, ara tatillerde ve sınav ve yazılılardan önce yoğunlaştırılmış bir şekilde ders işlenerek yapılmaktadır.

Nasıl Yapılmaktadır?

Derslerimiz online olarak canlı yapılmaktadır. Kamera açmak zorunludur. Kamera açmayan öğrenci derslere alınmamaktadır.

Bireysel Matematik Kampı

Öğretmenimiz öğrenciyle eksik olduğu konular üzerinde veya öğrenciyi geliştirmek istediği konularda önceden yapılan bir plan çerçevesinde konu anlatımı yapar veya sadece yeni nesil soru çözümü yapar. Bu sayede öğrencinin eksikleri kapanır ve yeni nesil sorular artık problem olmaktan çıkar.

Grup Olarak Matematik Kampı

Yaz tatilinde, sömestr tatilinde veya sınavlardan 1 ay önce, en fazla 7 kişilik gruplar halinde, canlı olarak işlenen online derslerle daha çok pratiğe yönelik yeni nesil soru çözümü üzerine yapılan yoğunlaştırılmış derslerdir. Öğrenci aldığı bu derslerle mutlaka seviyesini geliştirir ve artık yeni nesil sorular problem olmaktan çıkar.

Hangi Yayınlar Kullanılmaktadır?

Yayınlarımızı öğrencimizin seviyesine veya grubumuzun seviyesine göre belirlemekteyiz. Best Matematikte grup derslerine, önce öğrencinin seviyesi belirlenerek başlanılmaktadır. Hemen ardından öğrenci kendi seviyesinde bir grupta derslere devam etmektedir.

matematik yeni nesil soru çözemiyorum seviye seviye lgs soru bankası tavsiyerimiz

Her Öğrenci Katılabilir mi?

Biz öğrenci ayırımı yapmamaktayız. Bizim kurallarımıza uyan her öğrenci derslerimize katılabilmektedir. Kamerasını açan, ödevlerini zamanında yapan ve kendi seviyesinde ders işlenen gruba katılan her öğrencimiz bizim başımızın tacıdır.

Ne Kadar Sürer?

Yazın 2 ay, sömestr tatilinde 2 hafta, sınavlardan evvel de 1 ay olarak yapılmaktadır. Amacımız öğrencinin seviyesini bir üst seviyeye çıkarmaktır.

Matematik Kampı Ücretleri

Matematik kampı ücretlerimiz, bizim kampanya sayfamızda yer alan ücretlere göre hesaplanmaktadır. Ancak yoğunlaştırılmış kamplarda mutlaka daha uygun ücret ödemektesiniz. Detaylar hakkında bilgi için lütfen bize ulaşın.

yeni nesil soruları çözemiyorum kitap okumanın matematiğe etkisi

Nasıl Katılabiliriz, Kayıt Olabiliriz?

Matematik kampına katılmak için, hemen bize web sitemiz üzerinden form doldurarak veya Instagram adresimiz üzerinden bize mesaj atarak başvurabilirsiniz. Başvurunuzdan sonra derslere yönlendirileceksiniz.

Matematik Kampına Başvurun

Aşağıdaki form yoluyla matematik kampına hemen başvurabilirsiniz.