Yüz Yüze Matematik Öğrenci Koçluğu

İstediğiniz yerde yüz yüze matematik özel ders için size bir tık kadar yakınız. Önce size ÜCRETSİZ tanıtım dersi veriyoruz. İlk dersimizde hem öğrencimizle tanışıyor hem de onun seviyesini belirliyoruz. Ardından sonrası için yüz yüze Matematik dersi planlaması yapıyoruz.

Sen de, Matematik eksiklerini nitelikli ve tecrübeli öğretmen kadromuzla kapatabilirsin. Ücretsiz tanışma dersimizle bizimle tanışın ve gerisini bize bırakın. Çünkü Matematik bizimle ÇOK KOLAY.

İLK DERS TANIŞMA AMAÇLI ÜCRETSİZ

Best Matematik, yüz yüze Matematik özel dersine ihtiyaç duyan öğrenci ve velilerimizle önce ücretsiz tanışma dersi yapmaktadır. Bu derste, öğretmenimiz öğrencinin seviyesini belirlemekte ve öğrenciye-veliye  ihtiyaç doğrultusunda bir program çizmektedir. Haftada 2 ders mi, 4 ders mi yapacağı planlanmakta ve süreç ona göre devam etmektedir.

DERS KAYNAĞI PLANLAMA VE ÖDEV TAKİBİ

Best Matematik, yüz yüze matematik özel ders alan öğrencimize kendi seviyesine uygun kaynaklar aldırmakta ve bu kaynakların ve ödevlerin haftalık olarak takibini yapmaktadır. Ödevini yapmayan ve programımıza uymayan öğrenciye sadece 1 kez uyarı verilmekte , ona rağmen programa uymamaya devam eden öğrencilerle özel ders yapılmamaktadır.

MAKUL ÜCRET UYGULAMASI

Pahalı ve uçuk ücret politikası izlemiyoruz. Matematik özel ders denince hep yakınılan konulardan biri de özel ders ücretleridir. Best Matematikte özel ders ücretleri, piyasaya göre ortalama değerdedir. Bu zamana kadar ücretlerimiz yüksekliği ve derslerimizin kalitesi konusunda bir eleştiri almadık.

YÜZ YÜZE MATEMATİK ÖZEL DERS ÇEŞİTLERİ

lgs matematiğe nasıl çalışılır

Best Matematik Özel Ders ve Eğitim Koçluğu

Öğretmenimiz/ eğitim koçumuz, önce seviye belirleme sınavıyla öğrencimizin seviyesini belirler. Sonra ders planlaması yaparak, öğrencimizin ailesini süreç hakkında bilgilendirir. Haftada/ayda kaç ders yapılacağı hususunda anlaşma sağlandıktan sonra dersler başlar. Önce bol örneklerle konu anlatımı yapılır. Hemen ardından kolaydan zora olacak şekilde kazanım testleri ve beceri temelli testler çözülmektedir. Eğer sınav grubuna yönelik (LGS/YKS) dersi ise mutlaka çıkmış sorular ve MEB örnek soruları çözülmektedir. Ara sınıf okuyan öğrencimiz ise en az 2 farklı kaynaktan soru çözülmekte ve kaynak-ödev takibi yapılmaktadır.

İLK DERS ÜCRETSİZ- SENDE BİZE KATIL

Sen de, Matematik eksikliğini nitelikli ve tecrübeli öğretmen kadromuzla kapatabilirsin. Ücretsiz tanışma dersimizle bizimle tanışın ve gerisini bize bırakın. Çünkü Matematik bizimle ÇOK KOLAY.

Hemen Randevu Al-  Sizi Arayalım