Best Matematik

Alanında uzman Matematik öğretmenleri tarafından 2020 yılında kurulmuştur. Pandeminin eğitime olumsuz etkilerinin yaşandığı ülkemizde eğitime büyük katkı sağlayanlar eğitim gönüllüleridir.

Online ve yüz yüze Matematik özel dersi denilince akla gelen ilk adres En İyi Matematik’tir. En İyi Matematik, yüz yüze matematik dersi, çevrimiçi matematik dersi ve matematik eğitimi koçluğu sunar.

Best Mathematik, yıllardır öğrencileri sınavlara hazırlayan, en az 10 yıllık tecrübeye sahip öğretim kadrosuyla sizi sınavlarda en iyi yapmaya aday. Best Mathematics’in uzman ve özverili kadrosu size ömür boyu başarı sağlayacaktır.
 
Derslerde öğretmenlerimiz öncelikle öğrencilere konuyu bol örneklerle anlatır, örnek çözerek öğrenciye ‘yapabilirim’ duygusunu verir ve öğrencilerin kazanımları anladığından emin olduktan sonra dersi öğrenciye verir. Kolaydan zora doğru beceri bazlı sorularla yeni nesil problem çözme becerileri ile.
 
Best Matematik, online ve yüz yüze matematik özel derslerinde öncelikle deneme sınavı ile öğrencimizin seviyesini belirler. Akran düzeyindeki öğrencileri grup derslerinde bir araya getirir. Birebir derslerde öğrencilerimizin seviyesine göre kaynaklar seçilerek bireyselleştirilmiş öğretim modeli uygulanır.
 
Derslerin yanı sıra Best Matematik eğitimcileri tarafından eğitim koçluğu hizmetleri de verilmektedir. Gerçekleştirdiğimiz yüz yüze derslerde veya Zoom toplantılarında öncelikle öğrencinin durumu değerlendirilip ne yapması gerektiği anlatılarak kişiye özel bir program hazırlanır.
 
Best Matematik olarak sunduğumuz hizmetlerden biri de matematik koçluğudur. LGS ve YKS sistemine de aşina olan eğitimcilerimiz öğrencilere konuyu anlatmakla kalmıyor, geçmiş sınavlardaki soruları da dikkate alarak piyasa taraması sonucunda en iyi kaynağı öneriyor ve taktikleri anlatıyor. . Yeni nesil soru çözüm stratejisi için. Son yıllarda ortaya çıkan sorulara baktığımızda matematik sorularına nasıl yaklaşmamız gerektiği, soru çözerken nelere dikkat etmemiz gerektiği, yeni nesil soru çözüm taktikleri gibi bilgilerin de önemli olduğu görülecektir. öğrenciye tanıtılmalıdır.
 
Best Matematik ile en iyiler arasında yerinizi alın. Zaman kaybetmeden ve siteler arasında kaybolmadan matematik özel ders ihtiyaçlarınızı çözmeye hazırız.
 
Best Matematik
Matematik bizimle ÇOK KOLAY