Best Matematik Öğrenci Koçluğu

2020 yılında alanında uzman Matematik öğretmenleri tarafından kurulmuştur. Ülkemizde pandeminin eğitime olumsuz etkisinin yaşandığı zamanlarda eğitime büyük katkılar sağlamış eğitim gönüllüleridir. Online ve yüz yüze Matematik özel ders denince ilk akla gelen adres Best Matematiktir. Best Matematikte, yüz yüze matematik özel ders, online matematik özel ders ve matematik eğitim koçu hizmeti verilmektedir.

LGS Matematik ve YKS Matematik sınavlarında en iyi olmanız için özel ders ve online derslerle Best Matematik olarak karşınızdayız.

Yıllardır sınavlara öğrenci hazırlayan en az 10 yıl tecrübeye sahip öğretim kadrosuyla Best Matematik sizi sınavlarda en iyi yapmaya aday. Best Matematiğin alanında uzman ve özverili kadrosu size hayat boyu başarı sağlar.

Öğretmenlerimiz derslerde, önce konuyu bol örneklerle öğrenciye anlatmakta, mutlaka öğrenciye de örnek çözdürerek ona ‘yapabiliyorum’ hissini yaşatmakta, öğrencilerin kazanımları kavradığından emin olduktan sonra da kolaydan zora doğru beceri temelli sorularla öğrenciye yeni nesil soru çözme becerisi sağlamaktadır.

Best Matematik, online ve yüz yüze matematik özel derslerinde öncelikle öğrencimizin seviyesini deneme sınavıyla tespit etmektedir. Grup derslerinde eş seviyeli öğrencileri bir araya getirmektedir. Birebir derslerde öğrencimizin seviyesine uygun kaynak seçimi yapılmakta ve bireyselleştirilmiş öğretim modeli uygulanmaktadır.

Best Matematik eğitimcileri tarafından derslerle birlikte eğitim koçluğu hizmeti de verilmektedir. Birebir yaptığımız yüz yüze derslerde veya Zoom toplantılarında önce öğrencinin durumu değerlendirilmekte ve ardından ona yapması gerekenler izah edildikten sonra kişiye özel program yapılmaktadır.

Best Matematik olarak verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi de matematik koçluğudur. Öğrenciye konu anlatımı yanında aynı zamanda LGS ve YKS sistemine hakim olan eğitimcilerimiz tarafından geçmiş sınavlarda çıkan sorular da dikkate alınarak, piyasa taraması sonucunda en iyi kaynak tavsiye edilmekte ve yeni nesil soru çözümü stratejisine yönelik taktikler anlatılmaktadır. Son yıllarda çıkmış sorulara bakıldığında görülecektir ki, sadece matematik çalışmak değil, matematik sorularına yaklaşımın nasıl olacağı, soru çözerken nelere dikkat edileceği, yeni nesil soru çözümü taktikleri gibi bilgilerin de öğrenci tarafından bilinmesi gerekmektedir.

Best Matematikle en iyiler arasında siz de yerinizi alın. Matematik özel dersi ihtiyacınızı siteler arasında kaybolmadan, zaman kaybetmeden çözmeye hazırız.

Best Matematik Eğitim Koçu ve Danışmanlık

Matematik bizimle ÇOK KOLAY