ONLİNE MATEMATİK ÖZEL DERS

matematik online canlı ders

Online Matematik özel ders tecrübe gerektirir. İnternette matematik özel ders alanında, hem alanında uzman bir matematik öğretmeni hem de online eğitim konusunda uzman matematik öğretmeni arıyorsanız doğru yerdesiniz…

Best Matematik olarak online ders ön yargılarınızı yıkıyoruz. Seviye seviye oluşturduğumuz grup derslerimizle veya kişiye özel birebir derslerle öğrencimize önce matematiği sevdiriyor ardından ise matematik seviyesini yükselterek en iyi olmalarını sağlıyoruz.

Best Matematikle hem öğrenci koçluğu hizmetimizden faydalanabilir hem de gerektiğinde matematik desteği alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ olarak yaptığımız ilk dersle öğrencimizin seviyesini ölçüyor ve hemen ardından kendisine uygun bir gruba alıyor veya özel birebir derslere başlıyoruz.

ÜCRETSİZ Matematik Deneme Dersi
Katılım Başvurusu


  Başvurunuzu yapın, 24 saat içerisinde Genel Koordinatörümüz size ulaşsın.

  Best Online Matematik Özel Ders Sistemimiz

  Best Matematik ekibi ve öğretmenleri en az 15 yıllık öğretmenlik ve son 3 yıldır da online matematik özel ders tecrübesine sahiptir. Matematik online kurs arayışınız için Best Matematik çare olacak. Çocuklarınızın tecrübeli öğretmenlerin yönetiminde daha hızlı ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Öğretmenlerimiz hem okul sistemine hem de LGS YKS sınav sistemine tecrübeli olmakla birlikte yeni nesil soru çözme konusunda uzmandırlar. Derslerimiz hem konu anlatımına yönelik hem de online matematik soru çözümüne yönelik yapılmaktadır

  Online Matematik Kursu

  Size kısaca matematik canlı ders sistemimizle ilgili bilgi verelim.

  • En az 15 yıllık öğretmenlik tecrübesi
  • Matematik özel ders zoom programı üzerinden
  • Kaynak ve ödev takibi
  • Grup dersi & birebir ders
  • Seviyeye uygun gruplama
  • Öğrenciye göre ders
  • Whatsapp grubu duyurular
  • Whatsapp soru çözümleri
  • Birebir ilgi
  • Veliyle sürekli irtibat
  • Online deneme sınavı
  • Deneme sınavı

  Siz de uzaktan canlı matematik ders sistemimizi yakından test etmek ister misiniz? Derslerimizde etkinlikli konu anlatımı yapıyor ve online matematik test çözüyoruz. İlk dersimiz bizi tanımanız için ve bizim de öğrencimizin seviyesini test edebilmemiz için ÜCRETSİZDİR.

  istediğin yerde özel ders matematik online canlı ders

  Sizin de bildiğiniz üzere online matematik özel ders fiyatları ve ücretleri yüz yüzeye göre daha makul olmaktadır. Online ders alarak hem zamandan hem  mekandan hem de ders ücretinden tasarruf sağlarsınız. Matematik özel ders ne kadar sorunuza detaylı bilgi vermek isteriz.

  Online Matematik Özel Ders Fiyatları

  7 kişilik grup derslerimiz çok daha ekonomik olmakla birlikte, birebir online derslerimiz de makul fiyattadır. Online matematik ders ücretiyle ilgili detaylı bilgiyi Kampanyalar sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Sahibinden, ekşi gibi sitelerden de fiyatlar konusunda bilgi alabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Ancak sistemimiz genelde piyasanın en makulüdür diyebiliriz. Ayrıca fiyatlar ve derslerle ilgili daha detaylı bilgi için randevu al sayfamızdan form doldurun, sizi eğitim danışmanımız 24 saat içinde hemen arasın.

  LGS Online Özel Ders

  LGS Matematik testi, LGS sınavını kazanmada belirleyici durumdadır. Hal böyleyken LGS online özel ders kaçınılmaz olmaktadır. Eğer LGS online özel ders düşünüyorsanız yeni nesil soru çözümleri konusunda uzman olan öğretmenlerimizle sizleri tanıştırabiliriz. Detaylı bilgi için LGS Matematik sayfamızı ziyaret ediniz.

  Online Matematik Öğretmeni (Hocası)

  Eğer LGS veya YKS sınavına hazırlanan veya okulda matematik dersinin daha da iyi olmasını istediğiniz bir çocuğunuz varsa online matematik öğretmeni hocası arayışınız var demektir. Bizim sistemimizde tüm öğretmenlerimiz alanının en iyisi olan ve velilerimizin son derece memnun kaldığı hocalardır. Hocalarımızla tanışmak ister misiniz?

  matematik canlı ders

  Online Matematik Dersi Ücretsiz

  Bize başvuran öğrencilerimize öncelikle seviyesini belirlemek için deneme sınavı yapıyoruz hemen ardından da ücretsiz olarak tanışma amaçlı dersimize davet ediyoruz. Online derslerimiz Grup dersler ve Birebir dersler olmak üzere 2 türdür.

  Best Matematik, online matematik özel dersine ihtiyaç duyan öğrenci ve velilerimizle önce ücretsiz tanışma dersi yapmaktadır. Bu derste, öğretmenimiz öğrencinin seviyesini belirlemekte ve öğrenciye-veliye  ihtiyaç doğrultusunda bir program çizmektedir. İlk dersimiz ücretsiz olmakla birlikte, sistemimiz ilk ders için matematik ücretsiz ders sitelerindendir.

  HEMEN SENDE BİZE KATIL

  Sen de, Matematik eksikliğini nitelikli ve tecrübeli öğretmen kadromuzla kapatabilirsin. Ücretsiz tanışma dersimizle bizimle tanışın ve gerisini bize bırakın. Çünkü Matematik bizimle ÇOK KOLAY.

  Öğretmenimizle görüştükten sonra size özel yapacağımız programla birlikte Matematik notlarınızın ve netlerinizin yükseldiğini göreceksiniz.

  örnek canlı ders best matematik     ücretsiz deneme dersine katıl best matematik

  Matematik Özel Ders Alanların Yorumları

  nihan çalış öğrenci görüşü

  Nihan ÇALIŞ– 8.sınıf LGS Matematik

  Ev konforunda hem matematik konularını öğreniyorum, hem de daha fazla soru çözmek için zamanım oluyor .Ödevlerimi takip edip, çözemediğim sorularda yardımcı olmanız, üstüne bir de rehberlik hizmeti, bana LGS için çok büyük katkı sağlıyor. Tesekkürler öğretmenim.

  best matematik öğrenci görüşü

  Çağrı Furkan AVCI– 8.sınıf LGS Matematik

  Hocam matematikte ilk defa FULL yaptım sayenizde.
  Online dersin bana bu kadar katkı sağlayacağını beklemiyordum.
  Matematiği ve sizi çok seviyorum.

  ECRİN DOĞAN7.sınıf Matematik

  Öğretmenim matematik denemesinden 1 yanlışım çıktı. Onu da yanlış işaretlemişim. Aslında full çıkarmışım. Teşekkür ederim her şey için

  ceren umutlu öğrenci görüşü

  CEREN UMUTLU10.sınıf Matematik

  Bir öğrenci için öğretmeni aslında büyük bir şanstır. Böyle güzel öğretmenlerin bulunduğu, dersleri sıkmadan en güzel şekilde anlatan hocama çok teşekkür ederim.

  best matematik öğrenci görüşü

  KORAY TAYLAN10.sınıf Matematik

  İyi günler hocam. Ben takdir belgesi alıyorum. Sizin sayenizde. Çok teşekkür ederim. Ben yaz derslerine de katılmak istiyorum.

  efsa tuana tilki öğrenci görüşü

  Efsa Tuana TİLKİ12.sınıf TYT-AYT Matematik

  Hocalarımız birbirinden iyi ve ilgili. Derslerimiz çok verimli geçiyor. İki yıldır bana katkılarınız gerçekten çok fazla. Evimde oturarak alabileceğim en iyi eğitimi alıyorum. Umarım sizin sayenizde çok güzel bir sıralama yaparım.

  ÖĞRENCİLERİMİZİ DİNLEYİN

  LGS 'de 485 puanla Fen Lisesi kazanan öğrencimiz Adil


  LGS 'de 476 puanla Fen Lisesi kazanan öğrencimiz Nihan


  LGS 'de 475 puanla Anadolu Lisesi kazanan öğrencimiz Atakan


  LGS 'de 471 puanla Anadolu Lisesi kazanan öğrencimiz Arda


  BAŞARILARIMIZIN DETAYLARI

  Sık Sorulan Sorular

  Ne tür matematik dersleri sunuyorsunuz?

  Ortaokul ve lise seviyesinde online birebir veya grup dersleri verilmektedir. Hem okula destek hem de LGS /YKS sınavlarına hazırlık derslerimiz vardır. 

  Dersleri veren öğretmenler kimdir?

  Derslerimiz matematik alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerimiz tarafından verilir. Ayrıca LGS / YKS türü sınavlarda yıllardır öğrenci hazırlamış sınav tecrübesi olan öğretmenlerdir.

  Online derslere nasıl katılabilirim?

  Online derslere katılmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde genel koordinatörümüz sizi arayıp bilgi verecektir. İlk derslerimiz tanışma ve öğrencimizin durum analizini yapma amaçlı ücretsizdir.

  Online dersler hangi saatlerde yapılmaktadır?

  Online derslerimiz farklı saatlerde planlanabilmektedir. Grup derslerimiz ağırlıklı olarak 18:30 ve sonrasında yapılmaktadır. Birebir dersler ise önceden planlanmak kaydıyla günün her saati yapılabilmektedir. 

  Derslere katılmak için gereken teknik ekipmanlar nelerdir?

  Online derslere katılmak için bir bilgisayar/ tablet ve internet bağlantısı yeterlidir. Ayrıca derslerimizde kamera açmak zorunlu olduğundan dolayı mutlaka kamera bağlantısı gereklidir.

  Online derslerde hangi kaynakları kullanıyorsunuz?

  Kullandığımız kaynaklar öğrencilerimizin seviyesine göre değişkenlik arzetmektedir. Zayıf ve kazanım düzeyinde bir öğrenci için farklı kaynak kullanırken, kazanım düzeyinde sorunu olmayan ileri düzey yeni nesil soru çözdüğümüz öğrencilerimizde ise farklı kaynak tercih etmekteyiz.

  Derslere kayıt olurken ödeme yapmak zorunda mıyım?

  İlk ders tanışma amaçlı ücretsizdir. Devamında kayıt olmak istediğinizde birebirse haftalık, grup dersi ise aylık ödeme yapmanız gerekmektedir. Derslerimizde sizi bağlayan herhangi bir taahüt söz konusu değildir.

  Dersleri tekrar izlemek mümkün mü?

  Derslerimiz canlı olarak yapılmaktadır. Ders kaydı özel durumlar hariç yapılmamaktadır. Önceden bildirilmek kaydıyla sadece özel durumlarda ders kaydı verilmektedir.

  Online derslerin etkinliği klasik derslere göre farklı mıdır?

  Hayır, online derslerin etkinliği klasik derslere göre farklı değildir. Online derslerde deneyimli öğretmenlerimiz ve kullandığımız teknolojiler sayesinde öğrencilerimizin derse aktif katılımı, kamera görüntüleri ve dersteki etkileşimle birlikte yüzyüze dersin de ötesinde destek sağlıyoruz. 

  Online dersler faydalı mıdır?

  Online derslerin faydalı olması hususunda bir şüphe yoktur. Derslere istekli bir şekilde katılan her öğrencimize hem okul derslerinde hem de sınava yönelik çalışmalarda ciddi fayda sağladığımız ortadadır. Başarılarımız sayfasından öğrencilerimizle ilgili detaylara göz atabilirsiniz.

  Yeni nesil sorular için online dersler faydalı olur mu?

  Yeni nesil soruları derste hızlıca ekrana yansıtmak ve yeni nesil sorular hususunda tecrübeli öğretmenlerimizin anlatımıyla %100 fayda sağlıyoruz. Birçok kaynaktan farklı soru tipini ekrana yansıtabiliyor ve kolaydan zora öğrencilerimize anlatıyoruz.

  Ödev veriyor musunuz?

  Best Matematik olarak sadece ders anlatmıyoruz. Çünkü matematik pratiğe dayalı bir derstir. Dersin sonrasında öğrencimizin anladıkları pekiştirmesi için mutlaka haftalık ödev verilmekte ve takibi yapılmaktadır. Öğrencimiz ödevlerini öğretmenine kamera kaydı ile göndermektedir.

  Derslere kayıt olurken ödeme yapmak zorunda mıyım?

  İlk ders tanışma amaçlı ücretsizdir. Devamında kayıt olmak istediğinizde birebirse haftalık, grup dersi ise aylık ödeme yapmanız gerekmektedir. Derslerimizde sizi bağlayan herhangi bir taahüt söz konusu değildir.

  Online derslerin fiyatları

  Online derslerimizin fiyatları birebir veya grup seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca dersin süresine ve haftalık / aylık ders seçeneklerine göre de değişmektedir. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 24 saat içinde genel koordinatörümüz size ulaşacaktır.