ONLİNE MATEMATİK DERSİ

online canlı ders

Online matematik derslerinde en iyiyi arıyorsanız, Best Matematik sizin için ideal platform! Evde çocuğunuz yanınızdayken, en kaliteli öğretmenlerle tek tıkla buluşun.

4. sınıftan 12. sınıfa kadar uzman eğitmenlerle LGS/YKS gibi sınavlara hazırlık programları sunuyoruz. VIP seviye grubu dersleri veya birebir online derslerle öğrencilerimizi matematiği sevdirmeyi ve başarılarını en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Öğrenci koçluğu ve destek hizmetlerimizle her ihtiyaca cevap veriyoruz. Ücretsiz tanışma dersimizle öğrencimizin seviyesini belirleyip en uygun programa yönlendiriyoruz.

Matematik bizimle ÇOK KOLAY


Tanıtım videomuzu izleyin

MATEMATİK TANIŞMA DERSİMİZE
Katılmak İçin Formu Doldurun


  Başvurunuzu yapın, 24 saat içerisinde Genel Koordinatörümüz size ulaşarak detaylı bilgi versin, tanışma dersimize davet etsin.

  GÜNDEMDEKİ YENİ PROGRAMLARIMIZ

  best yaz takvimi

  Best Online Matematik Özel Ders Sistemimiz

  Best Matematik ekibi ve öğretmenleri en az 10 yıllık öğretmenlik ve son 3 yıldır da online matematik özel ders tecrübesine sahiptir. Çocuklarınızın tecrübeli öğretmenlerin yönetiminde daha hızlı ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Öğretmenlerimiz hem okul sistemine hem de LGS YKS sınav sistemine tecrübeli olmakla birlikte yeni nesil soru çözme konusunda uzmandırlar. Derslerimiz hem konu anlatımına ve kazanımları kavramaya yönelik hem de online matematik soru çözümüne yönelik yapılmaktadır

  Online Matematik Kursu

  Size kısaca matematik canlı ders sistemimizle ilgili bilgi verelim.

  • En az 10 yıllık öğretmenlik tecrübesi
  • Matematik özel ders zoom programı üzerinden
  • Fen bilimleri dersi desteği
  • Türkçe dersi desteği
  • Kaynak ve ödev takibi
  • Grup dersi & birebir ders
  • Seviyeye uygun gruplama
  • Öğrenciye göre ders
  • Whatsapp grubu duyurular
  • Whatsapp soru çözümleri
  • Birebir ilgi
  • Veliyle sürekli irtibat
  • Aylık veli/öğrenci seminerleri
  • Online deneme sınavı
  • Deneme sınavı

  Siz de uzaktan canlı matematik ders sistemimizi yakından test etmek ister misiniz? Derslerimizde etkinlikli konu anlatımı yapıyor ve online matematik testi çözüyoruz. İlk dersimiz bizi tanımanız için ve bizim de öğrencimizin seviyesini test edebilmemiz için ÜCRETSİZDİR.

  istediğin yerde özel ders matematik online canlı ders

  Sizin de bildiğiniz üzere online matematik özel ders fiyatları ve ücretleri yüz yüzeye göre daha makul olmaktadır. Online ders alarak hem zamandan hem  mekandan hem de ders ücretinden tasarruf sağlarsınız. Matematik özel ders ne kadar sorunuza detaylı bilgi vermek isteriz.

  Online Matematik Özel Ders Fiyatları

  7 kişilik grup derslerimiz çok daha ekonomik olmakla birlikte, birebir online derslerimiz de makul fiyattadır. Online matematik ders ücretiyle ilgili detaylı bilgiyi kampanyalar sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Sahibinden, ekşi gibi sitelerden de fiyatlar konusunda bilgi alabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Ancak sistemimiz genelde piyasanın en makulüdür diyebiliriz. Ayrıca fiyatlar ve derslerle ilgili daha detaylı bilgi için randevu al sayfamıza geçiş yapabilirsiniz.  Sayfamızın en altındaki formu doldurun, sizi eğitim danışmanımız 24 saat içinde hemen arasın.

  yeni nesil soruları çözemiyorum

  LGS Online Özel Ders

  LGS matematik testi, LGS sınavını kazanmada belirleyici durumdadır. Hal böyleyken LGS online özel ders kaçınılmaz olmaktadır. Eğer LGS online özel ders düşünüyorsanız yeni nesil soru çözümleri konusunda uzman olan öğretmenlerimizle sizleri tanıştırabiliriz. Detaylı bilgi için LGS Matematik sayfamızı ziyaret ediniz.

  Online Matematik Öğretmeni (Hocası)

  Eğer LGS veya YKS sınavına hazırlanan veya okulda matematik dersinin daha da iyi olmasını istediğiniz bir çocuğunuz varsa online matematik öğretmeni hocası arayışınız var demektir. Bizim sistemimizde tüm öğretmenlerimiz alanının en iyisi olan ve velilerimizin son derece memnun kaldığı hocalardır. Hocalarımızla tanışmak ister misiniz?

  Online Matematik Dersi Ücretsiz

  Bize başvuran öğrencilerimize öncelikle seviyesini belirlemek için deneme sınavı yapıyoruz hemen ardından da ücretsiz olarak tanışma amaçlı dersimize davet ediyoruz. Online derslerimiz grup dersler ve birebir dersler olmak üzere 2 türdür.

  Best Matematik, online matematik özel dersine ihtiyaç duyan öğrenci ve velilerimizle önce ücretsiz tanışma dersi yapmaktadır. Bu derste, öğretmenimiz öğrencinin seviyesini belirlemekte ve öğrenciye-veliye  ihtiyaç doğrultusunda bir program çizmektedir.

  best matematik

  HEMEN SENDE BİZE KATIL

  Sen de, Matematik eksikliğini nitelikli ve tecrübeli öğretmen kadromuzla kapatabilirsin. Ücretsiz tanışma dersimizle bizimle tanışın ve gerisini bize bırakın. Çünkü Matematik bizimle ÇOK KOLAY.

  Öğretmenimizle görüştükten sonra size özel yapacağımız programla birlikte Matematik notlarınızın ve netlerinizin yükseldiğini göreceksiniz.
  matematik demo ders

  Online Matematik Dersi Alan Öğrencilerimizin Yorumları

  nihan çalış öğrenci görüşü

  Nihan ÇALIŞ
  8.sınıf LGS Matematik

  Ev konforunda hem matematik konularını öğreniyorum, hem de daha fazla soru çözmek için zamanım oluyor .Ödevlerimi takip edip, çözemediğim sorularda yardımcı olmanız, üstüne bir de rehberlik hizmeti, bana LGS için çok büyük katkı sağlıyor. Tesekkürler öğretmenim.

  ceren umutlu öğrenci görüşü

  Efsa Tuana TİLKİ
  12.sınıf TYT-AYT Matematik

  Hocalarımız birbirinden iyi ve ilgili. Derslerimiz çok verimli geçiyor. İki yıldır bana katkılarınız gerçekten çok fazla. Evimde oturarak alabileceğim en iyi eğitimi alıyorum. Umarım sizin sayenizde çok güzel bir sıralama yaparım.

  best matematik öğrenci görüşü

  Çağrı Furkan AVCI
  8.sınıf LGS Matematik

  Hocam matematikte ilk defa FULL yaptım sayenizde.
  Online dersin bana bu kadar katkı sağlayacağını beklemiyordum.
  Matematiği ve sizi çok seviyorum.

  best matematik öğrenci görüşü

  CEREN UMUTLU
  10.sınıf Matematik

  Bir öğrenci için öğretmeni aslında büyük bir şanstır. Böyle güzel öğretmenlerin bulunduğu, dersleri sıkmadan en güzel şekilde anlatan hocama çok teşekkür ederim.

  ECRİN DOĞAN
  7.sınıf Matematik

  Öğretmenim matematik denemesinden 1 yanlışım çıktı. Onu da yanlış işaretlemişim. Aslında full çıkarmışım. Teşekkür ederim her şey için

  efsa tuana tilki öğrenci görüşü

  KORAY TAYLAN
  10.sınıf Matematik

  İyi günler hocam. Ben takdir belgesi alıyorum. Sizin sayenizde. Çok teşekkür ederim. Ben yaz derslerine de katılmak istiyorum.

  VELİLERİMİZDEN MESAJLAR

  2023 ve 2022 LGS BAŞARILARIMIZ


  LGS 2022'de 485 puanla Fen Lisesi kazanan Adil

  LGS 2022'de 476 puanla Fen Lisesi kazanan Nihan

  2023 ve 2022 YILI BAŞARILARIMIZ
  BAŞARILARIMIZA GÖZAT

  Sık Sorulan Sorular

  Ne tür matematik dersleri sunuyorsunuz?

  Ortaokul ve lise seviyesinde online birebir veya grup dersleri verilmektedir. Hem okula destek hem de LGS /YKS sınavlarına hazırlık derslerimiz vardır.

  Dersleri veren öğretmenler kimdir?

  Derslerimiz matematik alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerimiz tarafından verilir. Ayrıca LGS / YKS türü sınavlarda yıllardır öğrenci hazırlamış sınav tecrübesi olan öğretmenlerdir.

  Online derslere nasıl katılabilirim?

  Online derslere katılmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde genel koordinatörümüz sizi arayıp bilgi verecektir. İlk derslerimiz tanışma ve öğrencimizin durum analizini yapma amaçlı ücretsizdir.

  Online dersler hangi saatlerde yapılmaktadır?

  Online derslerimiz farklı saatlerde planlanabilmektedir. Grup derslerimiz ağırlıklı olarak 18:30 ve sonrasında yapılmaktadır. Birebir dersler ise önceden planlanmak kaydıyla günün her saati yapılabilmektedir.

  Derslere katılmak için gereken teknik ekipmanlar nelerdir?

  Online derslere katılmak için bir bilgisayar/ tablet ve internet bağlantısı yeterlidir. Ayrıca derslerimizde kamera açmak zorunlu olduğundan dolayı mutlaka kamera bağlantısı gereklidir.

  Online derslerde hangi kaynakları kullanıyorsunuz?

  Kullandığımız kaynaklar öğrencilerimizin seviyesine göre değişkenlik arzetmektedir. Zayıf ve kazanım düzeyinde bir öğrenci için farklı kaynak kullanırken, kazanım düzeyinde sorunu olmayan ileri düzey yeni nesil soru çözdüğümüz öğrencilerimizde ise farklı kaynak tercih etmekteyiz.

  Derslere kayıt olurken ödeme yapmak zorunda mıyım?

  İlk ders tanışma amaçlı ücretsizdir. Devamında kayıt olmak istediğinizde birebirse haftalık, grup dersi ise aylık ödeme yapmanız gerekmektedir. Derslerimizde sizi bağlayan herhangi bir taahüt söz konusu değildir.

  Dersleri tekrar izlemek mümkün mü?

  Derslerimiz canlı olarak yapılmaktadır. Ders kaydı özel durumlar hariç yapılmamaktadır. Önceden bildirilmek kaydıyla sadece özel durumlarda ders kaydı verilmektedir.

  Online derslerin etkinliği klasik derslere göre farklı mıdır?

  Hayır, online derslerin etkinliği klasik derslere göre farklı değildir. Online derslerde deneyimli öğretmenlerimiz ve kullandığımız teknolojiler sayesinde öğrencilerimizin derse aktif katılımı, kamera görüntüleri ve dersteki etkileşimle birlikte yüzyüze dersin de ötesinde destek sağlıyoruz.

  Online dersler faydalı mıdır?

  Online derslerin faydalı olması hususunda bir şüphe yoktur. Derslere istekli bir şekilde katılan her öğrencimize hem okul derslerinde hem de sınava yönelik çalışmalarda ciddi fayda sağladığımız ortadadır. Başarılarımız sayfasından öğrencilerimizle ilgili detaylara göz atabilirsiniz.

  Yeni nesil sorular için online dersler faydalı olur mu?

  Yeni nesil soruları derste hızlıca ekrana yansıtmak ve yeni nesil sorular hususunda tecrübeli öğretmenlerimizin anlatımıyla %100 fayda sağlıyoruz. Birçok kaynaktan farklı soru tipini ekrana yansıtabiliyor ve kolaydan zora öğrencilerimize anlatıyoruz.

  Ödev veriyor musunuz?

  Best Matematik olarak sadece ders anlatmıyoruz. Çünkü matematik pratiğe dayalı bir derstir. Dersin sonrasında öğrencimizin anladıkları pekiştirmesi için mutlaka haftalık ödev verilmekte ve takibi yapılmaktadır. Öğrencimiz ödevlerini öğretmenine kamera kaydı ile göndermektedir.

  Derslere kayıt olurken ödeme yapmak zorunda mıyım?

  İlk ders tanışma amaçlı ücretsizdir. Devamında kayıt olmak istediğinizde birebirse haftalık, grup dersi ise aylık ödeme yapmanız gerekmektedir. Derslerimizde sizi bağlayan herhangi bir taahüt söz konusu değildir.

  Online derslerin fiyatları

  Online derslerimizin fiyatları birebir veya grup seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca dersin süresine ve haftalık / aylık ders seçeneklerine göre de değişmektedir. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 24 saat içinde genel koordinatörümüz size ulaşacaktır.