MATEMATİK YAZILISINA HAZIRLIK

5.sınıftan 12.sınıfa kadar , tüm birebir ders ve gruplarımızda matematik yazılısına hazırlık çalışmaları yapmaktayız. Yazılı tarihleri açıklanır açıklanmaz, Matematik yazılısı için özel dersler planlanmaktayız.

Haftalık rutin olarak konu anlatımları, örnek çözümleri, kazanım testi çözümleri, yeni nesil soru çözümleri yaptığımız gibi Matematik yazılısı öncesinde ‘Yazılıya Özel’ özel ders yaparak yazılıda çıkması muhtemel sorular üzerinden örnek çözümler yapılarak, öğrencilerimizi yazılıya hazırlamaktayız.

Matematik Yazılısına Hazırlık Özel Derslerde Neler Yapılmaktadır?

Okul başarısı bizim için çok önemlidir. Best Matematik Öncelikle öğrencilerinin okuldaki yazılı notlarında en iyi olmasını hedeflemektedir.

Okulda en iyi başarıyı gösteren öğrencilerimiz, LGS-YKS türü genel sınavlarda da başarılı olmaktadır. Matematik yazılısı özel ders süreci şu şekilde olmaktadır:

  • Önce derinlemesine konu anlatımı yapılır
  • Bol örnek çözülür ve çözdürülür.
  • Mutlaka kazanım testleri çözülür.
  • Sınavda çıkabilecek yazılı soruları örneği, gerçek sınav formatında çözülür, çözdürülür.
  • Yazılı örneği PDF’leri çözümlü ve çözümsüz olarak öğrenci/velilerimizle paylaşılır.
  • Mutlaka öğrencilerimizin örnek yazılı sorularını bir de kendilerinin çözmeleri istenir.

Best Matematik Özel Ders ve Eğitim Koçluğu

Best Matematik, önce seviye belirleme sınavıyla öğrencimizin seviyesini belirler. Sonra tercihe göre gerek birebir gerekse de öğrencimizin seviyesine uygun en fazla 7 kişiden oluşacak şekilde gruplar. Matematik yazılısı özel ders ve eğitim koçluğu hizmetimiz şu şekilde yapılmaktadır: Önce bol örneklerle konu anlatımı yapılır. Hemen ardından kazanım testleri çözülmektedir. Kazanımlar oturduktan sonra da matematik yazılısından önce birkaç tane örnek matematik yazılısı üzerinden öğrencimiz deneyim kazanır. Artık yazılıya girecek öğrencimiz, her türlü soru tipi çözmeyi önceden öğrenmiş olacaktır.

İLK DERS TANIŞMA AMAÇLI ÜCRETSİZ

Siz de bizimle tanışıp başarı yolculuğuna başlamak ister misiniz? Özel ders randevusu alın. Hemen sizi arayalım.

MATEMATİK YAZILISINA HAZIRLIK DERSLERİMİZ