7.sınıf Matematik Özel Ders

7.sınıf matematik özel ders
online matematik özel ders
online öğrenci koçluğu

7.sınıf Matematik Özel Ders

7.sınıf matematik özel ders mi arıyorsunuz? Best Matematiğin alanında tecrübeli öğretmenleriyle tanışmak ister misiniz? 7.sınıf matematik özel ders için en doğru adrestesiniz. Size en yakın öğretmenimiz ve öğrenci koçumuzu size yönlendireceğiz.

7.sınıf Matematik Özel Dersin Özellikleri

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden 7.sınıf matematik özel ders alabilir ve öğretmenlerimizle tanışabilirsiniz. Derslerimiz yüz yüze veya online olarak yapılmaktadır. Öğrenci seviyesine uygun bir şekilde önce ücretsiz tanışma dersi yapılır. Tanışma dersinde öğrencinin seviyesi tespit edilir. Öğrenci ve veli de öğretmenimizi tanımış olur. Hemen ardından haftalık program yapılır. Derste işlenecek kaynak ve soru bankaları belirlenir. 

7.sınıf Online Matematik Özel Ders

Bes Matematik olarak hem yüz yüze hem de online 7.sınıf matematik özel ders vermekteyiz. Biliyorsunuz pandemiden sonra online derslerle tanıştık. Bizim sistemimizde hem grup hem de birebir online matematik özel ders vardır. Grup derslerinde en fazla 7 kişinin ders gördüğü gruplar vardır. Grup dersleri ekonomik açıdan daha uygundur. Grup derslerinde öğrenciler seviyesine göre gruplara ayrılır. Birebir derslerde ise öğretmen öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde ders anlatır. Dersler kamera açık bir şekilde işlenir. Haftalık ödevlendirme vardır. Haftalık ödev takibi vardır. Ödevini yapmayan öğrenci haftaya derse katılamaz. 

7.sınıf Matematik Özel Dersin Faydaları

Derslerimiz okula destek açısından çok faydalıdır. Okul derslerinin haricinde LGS sınav sistemine ve beceri temelli soru tiplerine uygun olarak yeni nesil sorular çözmeye başlanır. Her konunun ardından konuya ilişkin yeni nesil sorularla öğrencinin ufku açılır ve seviyesi geliştirilir. Okul derslerinde en az 90 puan hedeflenir. Deneme sınavlarında ise %90 başarı hedeflenir.

7.sınıf Matematik Özel Dersin Ücreti

7.sınıf özel ders denince genelde ilk sorulan sorulardan biri de 7.sınıf matematik özel ders ücretidir. Yüz yüze özel ders ücreti bulunduğunuz konuma göre değişmekle birlikte ortalama 250-300 TL, online birebir özel ders ücreti ise ortalama 150-250 TL ‘dir. Grup dersleri ise daha ekonomiktir. Grup derslerinde 1 ders ortalama 50-60 TL ‘ye gelmektedir. Özel ders ücretleri ve derslerin akışıyla ilgili daha detaylı bilgi için bize iletişim kısmından yazabilir veya Instagram adresimizden bize direk ulaşabilirsiniz. 

7.sınıf Online Deneme Sınavı 

7.sınıf online deneme sınavı ile öğrencinin seviyesini hemen ölçüyoruz. Online test çözerek siz de çocuğunuzun seviyesini ölçebilirsiniz. Online denemelerin en önemli özelliklerinden biri ücretsiz olması ve hızlı ulaşabilme imkanı olmasıdır. Eğer sizde 7.sınıf online deneme olmak isterseniz hemen bize iletişim kısmından yazabilir veya Instagram adresimizden direk ulaşabilirsiniz. 

7.sınıf Online Matematik Test Çöz

Best Matematik olarak derslerimizde 7.sınıf online matematik test çöz yaparak öğrencilerimizin seviyesini ölçüyor ve onlara özel program geliştiriyoruz. Tamamen kişiye özel yapacağımız programla  %100 başarıyı hedefliyoruz. 

7.sınıf Yeni Nesil Sorular

Derslerimizde 7.sınıf yeni nesil sorular çözerek öğrencilerimizi şimdiden LGS sınav sistemine uygun bir şekilde geliştiriyoruz. Böylelikle öğrencilerimiz artık yeni nesil denemelerde sorun yaşamamaktadırlar. Ayrıca matematik olimpiyatlarına, bursluluk sınavlarına ve özel okul sınavlarına hazırlanmalarını sağlıyoruz. 

7.sınıf Yeni Nesil Soru Bankası

7.sınıf yeni nesil soru bankası okuldaki derslerle yetinmeyen, hep daha ileriye bakan, kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal tercihtir. Beceri temelli yeni nesil soru bankası seçerken de dikkatli olmanız gerekir. Her önünüze gelen soru bankası sizin için doğru olmayabilir. Öğrencinin seviyesine uygun ve onu geliştirebilecek bir yeni nesil soru bankası seçilmelidir. 

7.sınıf Yeni Nesil Soru Bankası Önerileri

Sizin için uzman öğretmenlerimizden bilgi aldık ve en çok tercih edilen 7.sınıf yeni nesil soru bankası önerilerini derledik.  Tudem, Tonguç, Mutlu Yayınları ve Okyanus Yayınları gibi soru bankaları çok tercih edilmektedir. Ama Siz yine de öğretmeninizden veya bizden bilgi alarak tercihte bulunabilirsiniz. 

7.sınıf Matematik Konuları 2023 – 2024

Ünite Adı Konular Kazanım Sayısı Süre
Ders (saati) Yüzde(%)
1. ÜNİTE
Tam Sayılar 5 30 17
2. ÜNİTE
Rasyonel Sayılar 4 10 6
Kesirlerde İşlemler 5 23 13
3. ÜNİTE Cebirsel İfadeler 3 10 6
Eşitlik ve Denklem 4 20 11
4. ÜNİTE

Oran ve Orantı 7 20 11
Yüzdeler 4 15 8
5. ÜNİTE Doğrular ve Açılar 2 7 4
Çokgenler 5 15 8
Çember ve Daire 3 10 6
6. ÜNİTE
Veri Analizi 4 15 8
Cisimlerin Farklı Yönlerden Görünümleri 2 5 2
TOPLAM   48 180 100

 

HEMEN RANDEVU ALIN- SİZİ ARAYALIM

Best Matematikle en iyiler arasında siz de yerinizi alın. 7.sınıf Matematik Özel Ders ihtiyacınızı siteler arasında kaybolmadan, zaman kaybetmeden çözmeye hazırız. Aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Eğitim koçumuz hemen size ulaşacaktır ve detaylı bilgi verecektir.

Best Matematik Öğrenci Koçu ve Danışmanlık

Matematik bizimle ÇOK KOLAY

matematik demo ders

ücretsiz matematik dersi

FORMU DOLDURUN
HEMEN SİZİ ARAYALIM
TANIŞMA DERSİNE DAVET EDELİM


    Whatsapp