Avrupa Konutları Matematik Özel Ders

Matematik özel ders için tecrübeli ve güvenilir öğretmen ve öğrenci koçu mu arıyorsunuz? Yıllardır sınavlara öğrenci hazırlayan en az 10 yıl tecrübeye sahip kadrosuyla Best Matematik sizi sınavlarda en iyi yapmaya aday. Best Matematiğin alanında uzman ve özverili kadrosu size hayat boyu başarı sağlar. Avrupa Konutları Matematik Özel Ders için en doğru adrestesiniz. Size en yakın öğretmenimiz ve öğrenci koçumuzu size yönlendireceğiz.

İLK DERS TANIŞMA AMAÇLI ÜCRETSİZ

Best Matematik, Avrupa Konutları Matematik Özel Ders ihtiyacı olan öğrencimizle önce ücretsiz tanışma dersi yapmaktadır. Bu derste, öğretmenimiz ve öğrenci koçumuz öğrencinin seviyesini belirlemekte ve öğrenciye-veliye ihtiyaç doğrultusunda bir program çizmektedir.

Öğrencinin Seviyesini Belirleme

Best Matematik, online ve yüz yüze matematik özel derslerinde öncelikle öğrencimizin seviyesini deneme sınavıyla tespit etmektedir. Birebir derslerde öğrencimizin seviyesine uygun kaynak seçimi yapılmakta ve bireyselleştirilmiş öğretim modeli uygulanmaktadır.

Öğrenci Koçluğu

Best Matematik eğitimcileri tarafından öğrenci koçluğu hizmeti de verilmektedir. Birebir yaptığımız yüz yüze derslerde veya Zoom oturumlarında önce öğrencinin durumu değerlendirilmekte ve ardından ona yapması gerekenler izah edildikten sonra kişiye özel program yapılmaktadır.

Matematik Koçluğu

Best Matematik olarak verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi de matematik koçluğudur. Öğrenciye LGS ve YKS sistemine hakim olan öğrenci koçlarımız tarafından geçmiş sınavlarda çıkan sorular da dikkate alınarak, piyasa taraması sonucunda en iyi kaynak tavsiye edilmekte ve yeni nesil soru çözümü stratejisine yönelik taktikler anlatılmaktadır. Son yıllarda çıkmış sorulara bakıldığında görülecektir ki, sadece matematik çalışmak değil, matematik sorularına yaklaşımın nasıl olacağı, soru çözerken nelere dikkat edileceği, yeni nesil soru çözümü taktikleri gibi bilgilerin de öğrenci tarafından bilinmesi gerekmektedir.

MAKUL ÜCRET UYGULAMASI

Pahalı ve uçuk ücret politikası izlemiyoruz.  Avrupa Konutları Matematik Özel Ders denince hep yakınılan konulardan biri de özel ders ücretleridir. Best Matematikte özel ders ve öğrenci koçluğu ücretleri, piyasaya göre ortalama değerdedir. Bu zamana kadar ücretlerimiz yüksekliği ve derslerimizin kalitesi konusunda bir eleştiri almadık.

HEMEN RANDEVU ALIN- SİZİ ARAYALIM

Best Matematikle en iyiler arasında siz de yerinizi alın. Avrupa Konutları Matematik Özel Ders ihtiyacınızı siteler arasında kaybolmadan, zaman kaybetmeden çözmeye hazırız. Aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Eğitim koçumuz hemen size ulaşacaktır ve detaylı bilgi verecektir.

Best Matematik Öğrenci Koçu ve Danışmanlık

Matematik bizimle ÇOK KOLAY

RANDEVU AL- SİZİ ARAYALIM


    Whatsapp