8.sınıf Matematik Özel Ders

8.sınıf matematik özel ders
online matematik özel ders
online öğrenci koçluğu

8.sınıf Matematik Özel Ders

8.sınıf matematik özel ders mi arıyorsunuz? Best Matematiğin alanında tecrübeli öğretmenleriyle tanışmak ister misiniz? 8.sınıf matematik özel ders için en doğru adrestesiniz. Size en yakın öğretmenimiz ve öğrenci koçumuzu size yönlendireceğiz.

8.sınıf Matematik Özel Dersin Özellikleri

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden 8.sınıf matematik özel ders alabilir ve öğretmenlerimizle tanışabilirsiniz. Derslerimiz yüz yüze veya online olarak yapılmaktadır. Öğrenci seviyesine uygun bir şekilde önce ücretsiz tanışma dersi yapılır. Tanışma dersinde öğrencinin seviyesi tespit edilir. Öğrenci ve veli de öğretmenimizi tanımış olur. Hemen ardından haftalık program yapılır. Derste işlenecek kaynak ve soru bankaları belirlenir. 

8.sınıf Online Matematik Özel Ders

Bes Matematik olarak hem yüz yüze hem de online 8.sınıf matematik özel ders vermekteyiz. Biliyorsunuz pandemiden sonra online derslerle tanıştık. Bizim sistemimizde hem grup hem de birebir online matematik özel ders vardır. Grup derslerinde en fazla 7 kişinin ders gördüğü gruplar vardır. Grup dersleri ekonomik açıdan daha uygundur. Grup derslerinde öğrenciler seviyesine göre gruplara ayrılır. Birebir derslerde ise öğretmen öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde ders anlatır. Dersler kamera açık bir şekilde işlenir. Haftalık ödevlendirme vardır. Haftalık ödev takibi vardır. Ödevini yapmayan öğrenci haftaya derse katılamaz. 

8.sınıf Matematik Özel Dersin Faydaları

Derslerimiz okula destek açısından çok faydalıdır. Okul derslerinin haricinde LGS sınav sistemine ve beceri temelli soru tiplerine uygun olarak yeni nesil sorular çözmeye başlanır. Her konunun ardından konuya ilişkin yeni nesil sorularla öğrencinin ufku açılır ve seviyesi geliştirilir. Okul derslerinde en az 90 puan hedeflenir. Deneme sınavlarında ise %90 başarı hedeflenir.

ücretsiz matematik dersi

8.sınıf Matematik Özel Dersin Ücreti

Özel ders denince genelde ilk sorulan sorulardan biri de 8.sınıf matematik özel ders ücretidir. Özel ders ücreti bulunduğunuz konuma göre değişkenlik göstermektedir. Ancak ortalama yüz yüze özel ders ücreti 300 TL-500 TL aralığında, online özel ders ücreti ise 250 TL-400 TL aralığındadır. Grup dersleri ise daha ekonomiktir. Grup derslerinde(en fazla 7 kişilik gruplar) ise 1 ders ortalama 70 TL-100 TL aralığındadır. Daha detaylı bilgi için bize iletişim kısmından yazabilir veya Instagram adresimizden bize direk ulaşabilirsiniz. 

8.sınıf Online Deneme Sınavı 

8.sınıf online deneme sınavı ile öğrencinin seviyesini hemen ölçüyoruz. Online test çözerek siz de çocuğunuzun seviyesini ölçebilirsiniz. Online denemelerin en önemli özelliklerinden biri ücretsiz olması ve hızlı ulaşabilme imkanı olmasıdır. Eğer sizde 8.sınıf online deneme olmak isterseniz hemen bize iletişim kısmından yazabilir veya Instagram adresimizden direk ulaşabilirsiniz. 

8.sınıf Online Matematik Test Çöz

Best Matematik olarak derslerimizde 8.sınıf online matematik test çöz yaparak öğrencilerimizin seviyesini ölçüyor ve onlara özel program geliştiriyoruz. Tamamen kişiye özel yapacağımız programla  %100 başarıyı hedefliyoruz. 

8.sınıf Yeni Nesil Sorular

Derslerimizde 8.sınıf yeni nesil sorular çözerek öğrencilerimizi şimdiden LGS sınav sistemine uygun bir şekilde geliştiriyoruz. Böylelikle öğrencilerimiz artık yeni nesil denemelerde sorun yaşamamaktadırlar. Ayrıca matematik olimpiyatlarına, bursluluk sınavlarına ve özel okul sınavlarına hazırlanmalarını sağlıyoruz. 

yeni nesil soruları çözemiyorum 

8.sınıf Yeni Nesil Soru Bankası

8.sınıf yeni nesil soru bankası okuldaki derslerle yetinmeyen, hep daha ileriye bakan, kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal tercihtir. Beceri temelli yeni nesil soru bankası seçerken de dikkatli olmanız gerekir. Her önünüze gelen soru bankası sizin için doğru olmayabilir. Öğrencinin seviyesine uygun ve onu geliştirebilecek bir yeni nesil soru bankası seçilmelidir. 

8.sınıf LGS Matematik Soru Bankası

LGS Matematik testi , LGS sınav sonucunu etkileyen en yüksek puana sahip testtir. Bundan dolayı da öğrenciler ve veliler de LGS’de daha yüksek puan alabilmek için sürekli 8.sınıf LGS matematik soru bankası araştırması yapmaktadırlar. Bu konuda acele etmemenizi ve öğretmenlerinizin tavsiyesine uymanızı öneririz. Çünkü soru bankası doktor reçetesi gibidir. Her öğrencinin seviyesine göre soru bankası almak gerekebilir. Toptancı yaklaşım bazen zarar verebilir. Piyasada en çok tercih edilen ve yararlı soru bankalarına birkaç örnek vermek gerekirse; Okyanus yayınları, Nartest yayınları, Ankara yayınları, Çanta yayınları, Bilfen yayınları…

8.Sınıf MEB Örnek Sorular

Her ay Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından LGS hazırlık öğrencileri için örnek sorular yayınlanmaktadır. Bunlar öğrencilere beceri temelli yeni nesil sorular olarak LGS sınavında çıkabilecek soru örnekleri olduğu için çok kıymetlidir. Öğrenciler veya veliler tarafından bu soruların mutlaka takip edilmesi ve çözülmesi gereklidir. Çözülemeyen soruların ise mutlaka öğrenilmesi gerekir. LGS MEB örnek sorulara ulaşmak için tıklayın.

8.sınıf Yeni Nesil Sou Bankası Önerileri

Sizin için uzman öğretmenlerimizden bilgi aldık ve en çok tercih edilen 8.sınıf yeni nesil soru bankası önerilerini derledik.  Tudem, Tonguç, İdol Yayınları ve Okyanus Yayınları gibi soru bankaları çok tercih edilmektedir. Ama Siz yine de öğretmeninizden veya bizden bilgi alarak tercihte bulunabilirsiniz. 

8.Sınıf Yeni Nesil Soru Çözme Teknikleri

8.sınıfta LGS sürecinde öğrenci ve velilerin en çok yakındığı konulardan biri de yeni nesil sorulardır. Dolayısıyla yeni nesil soruları çözebilmek için konuları bilmek, kazanım düzeyinde yeteri kadar soru çözmüş olmak ve yeni nesil soru çözme tekniklerini bilmek gerekir. Best Matematiğin uzman matematik öğretmenleri tarafından hazırlanmış Yeni Nesil Soru Çözme Tekniklerini uygularsanız sizin için de bu problem ortadan kalkacaktır. Yeni Nesil Soru Çözme Teknikleri sayfamızı ziyaret etmek için tıklayınız.

8.sınıf Matematik Konuları 2023 – 2024

8. SINIF 1.DÖNEM MATEMATİK KONULARI

1. ÜNİTE KONULARI
1 Çarpanlar ve Katlar 10 saat
2 Üslü İfadeler 15 saat
2. ÜNİTE KONULARI
3 Kareköklü İfadeler 25 saat
4 Veri Analizi 12 saat
3. ÜNİTE KONULARI
5 Basit Olayların Olma Olasılığı 12 saat
6 Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler 15 saat

8. SINIF 2.DÖNEM MATEMATİK KONULARI

4. ÜNİTE KONULARI
7 Doğrusal Denklemler 30 saat
8 Eşitsizlikler 10 saat
5. ÜNİTE KONULARI
9 Üçgenler 18 saat
10 Eşlik ve Benzerlik 8 saat
6. ÜNİTE KONULARI
11 Dönüşüm Geometrisi 10 saat
12 Geometrik Cisimler 15 saat

HEMEN RANDEVU ALIN- SİZİ ARAYALIM

Best Matematikle en iyiler arasında siz de yerinizi alın. 8.sınıf Matematik Özel Ders ihtiyacınızı siteler arasında kaybolmadan, zaman kaybetmeden çözmeye hazırız. Aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Eğitim koçumuz hemen size ulaşacaktır ve detaylı bilgi verecektir.

Best Matematik Öğrenci Koçu ve Danışmanlık

Matematik bizimle ÇOK KOLAY

LGS 2022-2023 KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZmatematik demo ders

ücretsiz matematik dersi

Best Matematik ÜCRETSİZ deneme derslerine katılıp bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup BİZE ULAŞINIZ.
Genel Koordinatörümüz en geç 24 saat içerisinde size ulaşacaktır.

Whatsapp