11.sınıf Matematik Özel Ders

11.sınıf matematik özel ders
online özel ders
online öğrenci koçluğu

11.sınıf Matematik Özel Ders

11.sınıf matematik özel ders mi arıyorsunuz? Best Matematiğin alanında tecrübeli öğretmenleriyle tanışmak ister misiniz? 11.sınıf matematik özel ders için en doğru adrestesiniz. Size en yakın öğretmenimiz ve öğrenci koçumuzu size yönlendireceğiz.

11.sınıf Matematik Özel Dersin Özellikleri

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden 11.sınıf matematik özel ders alabilir ve öğretmenlerimizle tanışabilirsiniz. Derslerimiz yüz yüze veya online olarak yapılmaktadır. Öğrenci seviyesine uygun bir şekilde önce ücretsiz tanışma dersi yapılır. Tanışma dersinde öğrencinin seviyesi tespit edilir. Öğrenci ve veli de öğretmenimizi tanımış olur. Hemen ardından haftalık program yapılır. Derste işlenecek kaynak ve soru bankaları belirlenir. 

11.sınıf Online Matematik Özel Ders

Bes Matematik olarak hem yüz yüze hem de online 11.sınıf matematik özel ders vermekteyiz. Biliyorsunuz pandemiden sonra online derslerle tanıştık. Bizim sistemimizde hem grup hem de birebir online matematik özel ders vardır. Grup derslerinde en fazla 7 kişinin ders gördüğü gruplar vardır. Grup dersleri ekonomik açıdan daha uygundur. Grup derslerinde öğrenciler seviyesine göre gruplara ayrılır. Birebir derslerde ise öğretmen öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde ders anlatır. Dersler kamera açık bir şekilde işlenir. Haftalık ödevlendirme vardır. Haftalık ödev takibi vardır. Ödevini yapmayan öğrenci haftaya derse katılamaz.  Daha detaylı bilgi için “TYT Matematik” sayfamıza göz atabilirsiniz.

11.sınıf Matematik Özel Dersin Faydaları

Derslerimiz okula destek açısından çok faydalıdır. Okul derslerinin haricinde YKS sınav sistemine ve beceri temelli soru tiplerine uygun olarak yeni nesil sorular çözmeye başlanır. 11.sınıf matematik konuları TYT sınavında çıkacak matematik sorularının çoğunu oluşturmaktadır. Bu açıdan 11.sınıf matematik konularının iyi öğrenilmesi gerekmektedir. Her konunun ardından konuya ilişkin yeni nesil sorularla öğrencinin ufku açılır ve seviyesi geliştirilir. Okul derslerinde en az 90 puan hedeflenir. Deneme sınavlarında ise %90 başarı hedeflenir.

11.sınıf Matematik Özel Dersin Ücreti

11.sınıf özel ders denince genelde ilk sorulan sorulardan biri de 11.sınıf matematik özel ders ücretidir. Yüz yüze özel ders ücreti bulunduğunuz konuma göre değişmekle birlikte ortalama 250-300 TL, online birebir özel ders ücreti ise ortalama 150-250 TL ‘dir. Grup dersleri ise daha ekonomiktir. Grup derslerinde 1 ders ortalama 50-60 TL ‘ye gelmektedir. Özel ders ücretleri ve derslerin akışıyla ilgili daha detaylı bilgi için bize iletişim kısmından yazabilir veya Instagram adresimizden bize direk ulaşabilirsiniz. 

11.sınıf Online Deneme Sınavı 

11.sınıf online deneme sınavı ile öğrencinin seviyesini hemen ölçüyoruz. Online test çözerek siz de çocuğunuzun seviyesini ölçebilirsiniz. Online denemelerin en önemli özelliklerinden biri ücretsiz olması ve hızlı ulaşabilme imkanı olmasıdır. Eğer sizde 11.sınıf online deneme olmak isterseniz hemen bize iletişim kısmından yazabilir veya Instagram adresimizden direk ulaşabilirsiniz. 

11.sınıf Online Matematik Test Çöz

Best Matematik olarak derslerimizde 11.sınıf online matematik test çöz yaparak öğrencilerimizin seviyesini ölçüyor ve onlara özel program geliştiriyoruz. Tamamen kişiye özel yapacağımız programla  %100 başarıyı hedefliyoruz. 

11.sınıf Matematik Test

Derslerimizde 11.sınıf matematik testleri çözmekte ve öğrencilerimiz için her konunun ardından pratik yapmaktayız. Böylelikle öğrencilerimiz sadece konu dinlemekle kalmayıp aynı zamanda konuyu kavrayıp kavrayamadıklarını, test sınavı sonuçlarına göre görmektedirler. Öğretmenlerimiz öğrencilerin çözemedikleri soruları derslerde çözmekte, çözülemeyen sorular kalmamaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz WhatsApp üzerinden de test sorularını öğretmenlerine göndererek en kısa zamanda yanıt almaktadır. 

11.sınıf Matematik Kazanım Testleri

11.sınıf Matematik kazanım testleri, çalışkan, ileri düzey ve konuları pekiştirmek isteyen öğrenciler için mutlaka çözülmesi gereken kaynaklardır. Seneye YKS sınavına hazırlanacak öğrenciler için 11.sınıf matematik konuları AYT sınavında karşılarına çıkacaktır. 

11.sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları

Derslerimizde 11.sınıf matematik ders kitabının alıştırmaları ve konu sonundaki ödev soruları ve testleri çözülmektedir. Öğretmenlerimiz her konunun ardından 11.sınıf matematik ders kitabının cevaplarını vermekte ve böylelikle konu pekişmektedir. Çözülemeyen soru kalmayacak ve gerektiğinde öğrencilerimiz öğretmenlerine WhatsApp üzerinden sorularını gönderebileceklerdir.

11.sınıf Matematik Yazılı Soruları

11.sınıf Matematik yazılı soruları, yazılı sınavı öncesinde hem öğrenciler hem de öğretmenler tarafından sık sık aranmaktadır. Best Matematik olarak, her yazılı öncesinde öğretmenlerimiz tarafından yazılıya özel dersler yapılmaktadır. Bu derslerde örnek yazılılar üzerinden soru çözülerek konu tekrarı yapılmakta ve öğrenciye yazılı öncesinde ön hazırlık yaptırılmaktadır. Yazılıya hazırlık derslerimiz için daha detaylı bilgi için “Yazılıya Hazırlık Derslerimiz” sayfamıza göz atmanızı öneriyoruz

11.sınıf Yeni Nesil Sorular

Derslerimizde 11.sınıf yeni nesil sorular çözerek öğrencilerimizi şimdiden YKS, TYT ve AYT sınav sistemine uygun bir şekilde geliştiriyoruz. Böylelikle öğrencilerimiz artık yeni nesil denemelerde sorun yaşamamaktadırlar. Ayrıca matematik olimpiyatlarına, bursluluk sınavlarına ve özel okul sınavlarına hazırlanmalarını sağlıyoruz. 

11.sınıf Yeni Nesil Soru Bankası

11.sınıf yeni nesil soru bankası okuldaki derslerle yetinmeyen, hep daha ileriye bakan, kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal tercihtir. Beceri temelli yeni nesil soru bankası seçerken de dikkatli olmanız gerekir. Her önünüze gelen soru bankası sizin için doğru olmayabilir. Öğrencinin seviyesine uygun ve onu geliştirebilecek bir yeni nesil soru bankası seçilmelidir. 

11.sınıf Yeni Nesil Soru Bankası Önerileri

Sizin için uzman öğretmenlerimizden bilgi aldık ve en çok tercih edilen 11.sınıf yeni nesil soru bankası önerilerini derledik.  Çap Yayınları, VİP Yayınları, Orijinal Yayınları ve Bilgi Sarmal Yayınları gibi soru bankaları çok tercih edilmektedir. Ama Siz yine de öğretmeninizden veya bizden bilgi alarak tercihte bulunabilirsiniz. 

11.sınıf Matematik Konuları 2023 – 2024

1. Dönem Matematik Konuları

1. Ünite: Trigonometri

Yönlü Açılar
Yönlü Açı
Açı Ölçü Birimleri
Trigonometrik Fonksiyonlar
Trigonometrik Fonksiyonların Birim Çember Yardımıyla Açıklanması
Kosinüs Teoremi
Sinüs Teoremi
Trigonometrik Fonksiyonların Grafikleri
Ters Trigonometrik Fonksiyonlar

2. Ünite: Analitik Geometri

Doğrunun Analitik İncelenmesi
Analitik Düzlemde İki Nokta Arasındaki Uzaklık
Doğru Parçasını Belli Bir Oranda Bölen Noktanın Koordinatları
Analitik Düzlemde Doğrular
Bir Noktanın Bir Doğruya Uzaklığı

3. Ünite: Fonksiyonlarda Uygulamalar

Fonksiyonlarla İlgili Uygulamalar
Fonksiyonun Grafik ve Tablo Temsilini Kullanarak Problem Çözme
İkinci Dereceden Fonksiyonlar ve Grafikleri
İkinci Dereceden Bir Değişkenli Fonksiyon Grafiğinin Çizimi
İkinci Dereceden Fonksiyonlarla Modellenebilen Problemler
Fonksiyonların Dönüşümleri

2. Dönem Matematik Konuları

4. Ünite: Denklem ve Eşitsizlik Sistemleri

İkinci Dereceden İki Bilinmeyenli Denklem Sistemleri
İkinci Dereceden İki Bilinmeyenli Denklem Sistemlerinin Çözüm Kümesi
İkinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Eşitsizlikler ve Eşitsizlik Sistemleri
İkinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Eşitsizliklerin Çözüm Kümesi
İkinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Eşitsizlik Sistemlerinin Çözüm Kümesi

5. Ünite: Çember ve Daire

Çemberin Temel Elemanları
Çemberde Teğet, Kiriş, Çap, Yay ve Kesen
Çemberde Kirişin Özellikleri
Çemberde Açılar
Bir Çemberde Merkez Açı, Çevre Açı, İç Açı ve Teğet-Kiriş Açı
Çemberde Teğet
Çemberde Teğetin Özellikleri
Dairenin Çevresi ve Alanı
Dairenin Çevre ve Alan Bağıntıları

6. Ünite: Uzay Geometri

Katı Cisimler
Dik Dairesel Silindir
Dik Dairesel Koni
Kürenin Alan ve Hacim Bağıntıları

7. Ünite: Olasılık

Koşullu Olasılık
Koşullu Olasılık
Bağımlı ve Bağımsız Olaylar
Bileşik Olaylar
Deneysel ve Teorik Olasılık
Deneysel Olasılık ile Teorik Olasılığın İlişkilendirilmesi

matematik demo ders

ücretsiz matematik dersi

FORMU DOLDURUN
HEMEN SİZİ ARAYALIM
TANIŞMA DERSİNE DAVET EDELİM


    Whatsapp