9.sınıf Matematik Özel Ders

9.sınıf matematik özel ders
online matematik özel ders
online öğrenci koçluğu

9.sınıf Matematik Özel Ders

9.sınıf matematik özel ders mi arıyorsunuz? Best Matematiğin alanında tecrübeli öğretmenleriyle tanışmak ister misiniz? 9.sınıf matematik özel ders için en doğru adrestesiniz. Size en yakın öğretmenimiz ve öğrenci koçumuzu size yönlendireceğiz.

9.sınıf Matematik Özel Dersin Özellikleri

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden 9.sınıf matematik özel ders alabilir ve öğretmenlerimizle tanışabilirsiniz. Derslerimiz yüz yüze veya online olarak yapılmaktadır. Öğrenci seviyesine uygun bir şekilde önce ücretsiz tanışma dersi yapılır. Tanışma dersinde öğrencinin seviyesi tespit edilir. Öğrenci ve veli de öğretmenimizi tanımış olur. Hemen ardından haftalık program yapılır. Derste işlenecek kaynak ve soru bankaları belirlenir. 

9.sınıf Online Matematik Özel Ders

Bes Matematik olarak hem yüz yüze hem de online 9.sınıf matematik özel ders vermekteyiz. Biliyorsunuz pandemiden sonra online derslerle tanıştık. Bizim sistemimizde hem grup hem de birebir online matematik özel ders vardır. Grup derslerinde en fazla 7 kişinin ders gördüğü gruplar vardır. Grup dersleri ekonomik açıdan daha uygundur. Grup derslerinde öğrenciler seviyesine göre gruplara ayrılır. Birebir derslerde ise öğretmen öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde ders anlatır. Dersler kamera açık bir şekilde işlenir. Haftalık ödevlendirme vardır. Haftalık ödev takibi vardır. Ödevini yapmayan öğrenci haftaya derse katılamaz.  Daha detaylı bilgi için “TYT Matematik” sayfamıza göz atabilirsiniz.

9.sınıf Matematik Özel Dersin Faydaları

Derslerimiz okula destek açısından çok faydalıdır. Okul derslerinin haricinde YKS sınav sistemine ve beceri temelli soru tiplerine uygun olarak yeni nesil sorular çözmeye başlanır. 9.sınıf matematik konuları TYT sınavında çıkacak matematik sorularının çoğunu oluşturmaktadır. Bu açıdan 9.sınıf matematik konularının iyi öğrenilmesi gerekmektedir. Her konunun ardından konuya ilişkin yeni nesil sorularla öğrencinin ufku açılır ve seviyesi geliştirilir. Okul derslerinde en az 90 puan hedeflenir. Deneme sınavlarında ise %90 başarı hedeflenir.

9.sınıf Matematik Özel Dersin Ücreti

Özel ders denince genelde ilk sorulan sorulardan biri de 9.sınıf matematik özel ders ücretidir. Yüz yüze özel ders ücreti bulunduğunuz konuma göre değişmekle birlikte ortalama 250-300 TL, online birebir özel ders ücreti ise ortalama 150-250 TL ‘dir. Grup dersleri ise daha ekonomiktir. Grup derslerinde 1 ders ortalama 50-60 TL ‘ye gelmektedir. Özel ders ücretleri ve derslerin akışıyla ilgili daha detaylı bilgi için bize iletişim kısmından yazabilir veya Instagram adresimizden bize direk ulaşabilirsiniz. 

9.sınıf Online Deneme Sınavı 

9.sınıf online deneme sınavı ile öğrencinin seviyesini hemen ölçüyoruz. Online test çözerek siz de çocuğunuzun seviyesini ölçebilirsiniz. Online denemelerin en önemli özelliklerinden biri ücretsiz olması ve hızlı ulaşabilme imkanı olmasıdır. Eğer sizde 9.sınıf online deneme olmak isterseniz hemen bize iletişim kısmından yazabilir veya Instagram adresimizden direk ulaşabilirsiniz. 

9.sınıf Online Matematik Test Çöz

Best Matematik olarak derslerimizde 9.sınıf online matematik test çöz yaparak öğrencilerimizin seviyesini ölçüyor ve onlara özel program geliştiriyoruz. Tamamen kişiye özel yapacağımız programla  %100 başarıyı hedefliyoruz. 

9.sınıf Matematik Test

Derslerimizde 9.sınıf matematik testleri çözmekte ve öğrencilerimiz için her konunun ardından pratik yapmaktayız. Böylelikle öğrencilerimiz sadece konu dinlemekle kalmayıp aynı zamanda konuyu kavrayıp kavrayamadıklarını, test sınavı sonuçlarına göre görmektedirler. Öğretmenlerimiz öğrencilerin çözemedikleri soruları derslerde çözmekte, çözülemeyen sorular kalmamaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz WhatsApp üzerinden de test sorularını öğretmenlerine göndererek en kısa zamanda yanıt almaktadır. 

9.sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları

Derslerimizde 9.sınıf matematik ders kitabının alıştırmaları ve konu sonundaki ödev soruları ve testleri çözülmektedir. Öğretmenlerimiz her konunun ardından 9.sınıf matematik ders kitabının cevaplarını vermekte ve böylelikle konu pekişmektedir. Çözülemeyen soru kalmayacak ve gerektiğinde öğrencilerimiz öğretmenlerine WhatsApp üzerinden sorularını gönderebileceklerdir.

9.sınıf Matematik Yazılı Soruları

9.sınıf Matematik yazılı soruları, yazılı sınavı öncesinde hem öğrenciler hem de öğretmenler tarafından sık sık aranmaktadır. Best Matematik olarak, her yazılı öncesinde öğretmenlerimiz tarafından yazılıya özel dersler yapılmaktadır. Bu derslerde örnek yazılılar üzerinden soru çözülerek konu tekrarı yapılmakta ve öğrenciye yazılı öncesinde ön hazırlık yaptırılmaktadır. Yazılıya hazırlık derslerimiz için daha detaylı bilgi için “Yazılıya Hazırlık Derslerimiz” sayfamıza göz atmanızı öneriyoruz

9.sınıf Yeni Nesil Sorular

Derslerimizde 9.sınıf yeni nesil sorular çözerek öğrencilerimizi şimdiden YKS, TYT ve AYT sınav sistemine uygun bir şekilde geliştiriyoruz. Böylelikle öğrencilerimiz artık yeni nesil denemelerde sorun yaşamamaktadırlar. Ayrıca matematik olimpiyatlarına, bursluluk sınavlarına ve özel okul sınavlarına hazırlanmalarını sağlıyoruz. 

9.sınıf Yeni Nesil Soru Bankası

9.sınıf yeni nesil soru bankası okuldaki derslerle yetinmeyen, hep daha ileriye bakan, kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal tercihtir. Beceri temelli yeni nesil soru bankası seçerken de dikkatli olmanız gerekir. Her önünüze gelen soru bankası sizin için doğru olmayabilir. Öğrencinin seviyesine uygun ve onu geliştirebilecek bir yeni nesil soru bankası seçilmelidir. 

9.sınıf Yeni Nesil Soru Bankası Önerileri

Sizin için uzman öğretmenlerimizden bilgi aldık ve en çok tercih edilen 9.sınıf yeni nesil soru bankası önerilerini derledik.  Orijinal Yayınları, Çap Yayınları, Karekök Yayınları ve Bilgi Sarmal Yayınları gibi soru bankaları çok tercih edilmektedir. Ama Siz yine de öğretmeninizden veya bizden bilgi alarak tercihte bulunabilirsiniz. 

9.sınıf Matematik Konuları 2023 – 2024

9. SINIF 1. DÖNEM MATEMATİK KONULARI

1. ÜNİTE – MANTIK

1

Önermeler ve Bileşik Önermeler

12 saat

2. ÜNİTE – KÜMELER

2

Kümelerde Temel Kavramlar

6 saat

3

Kümelerde İşlemler

14 saat

3. ÜNİTE – DENKLEMLER VE EŞİTSİZLİKLER

4

Sayı Kümeleri

8 saat

5

Bölünebilme Kuralları

12 saat

6

Birinci Dereceden Denklemler ve Eşitsizlikler

24 saat

7

Üslü İfadeler ve Denklemler

18 saat

9. SINIF 2. DÖNEM MATEMATİK KONULARI

8

Denklemler ve Eşitsizliklerle İlgili Uygulamalar

36 saat

4. ÜNİTE – ÜÇGENLER

9

Üçgenlerde Temel Kavramlar

10 saat

10

Üçgenlerde Eşlik ve Benzerlik

20 saat

11

Üçgenlerin Yardımcı Elemanları

14 saat

12

Dik Üçgen ve Trigonometri

14 saat

13

Üçgenin Alanı

12 saat

5. ÜNİTE – VERİ

14

Merkezî Eğilim ve Yayılım Ölçüleri

8 saat

15

Verilerin Grafikle Gösterilmesi

8 saat

matematik demo ders

ücretsiz matematik dersi

FORMU DOLDURUN
HEMEN SİZİ ARAYALIM
TANIŞMA DERSİNE DAVET EDELİM


    ücretsiz deneme dersine katıl best matematik
    örnek canlı ders best matematik
    Whatsapp