Online Matematik Yaz Kampı

Online Matematik yaz kampında, sınavlara hazırlık sınıfları için özel program yapılmaktadır. Ara sınıflardaki öğrencilerimiz için geçen yılın tekrarı yapılmakta ve sene içindeki eksiklikler telafi edilmektedir.  8.sınıfa geçen öğrencilerimiz için LGS dersleri, 12.sınıfa geçen öğrencilerimiz için ise TYT dersleri Haziran sonu veya Temmuz ayında başlamaktadır. Online Matematik yaz kampı ile rakiplerinizi geride bırakmak ister misiniz? Herkes tatilde iken siz erken başlayarak yıl içinde daha rahat bir şekilde sınav sürecini yürütebilirsiniz. 

lgs matematik yaz kampı

LGS Matematik Yaz Kampı

 • 8.sınıf 1. LGS Matematik kampı derslerimiz 27 Haziranda başlayacaktır. Kaçıranlar için 2. LGS Matematik kampı derslerimiz ise 15 Ağustosta başlayacaktır.
 • 1.kamp dönemi için : Haftalık 6 ders olacak şekilde Temmuz ayında 20 ders, Ağustos ayında 20 ders yapılacaktır. 
 • Hedef: Yazın 3 ayda 1.dönem konularını bitirerek sene içinde beceri temelli soru çözümüne daha çok zaman ayırmaktır.
 • Yeni nesil soru çözümlerinde, seviye gruplarına göre belirlenen soru bankası üzerinden sorular çözülmekte ve ayrıca LGS’de çıkmış sorular ile MEB örnek soruları çözülmektedir.
 • Yazın 1.dönem konularını bitiren öğrencilerimiz sene içinde daha rahat olmakta ve sadece pratiğe yönelik beceri temelli soru bankaları üzerinden yeni nesil soru çözümleri yapmaktadır.
 • Yazın LGS Matematik 1.dönem konularını gören ve bu konularda soru tiplerini gören öğrenciler, sene içinde daha çok yeni nesil soru çözümüne zaman ayırabilmektedir. Böylelikle netlerde artış, daha hızlı sağlanmaktadır.
 • 2.kamp dönemi için : Haftalık 4 ders olacak şekilde ayda en az 16 ders planlanmaktadır. Dersler ise 15 Ağustosta başlayacaktır. Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki form yoluyla mesaj bırakınız. 24 saat içinde Genel Koordinatörümüz size dönüş sağlayacaktır.
lgs matematik yaz kampı programı

LGS hedefi
Sizin için LGS yaz kampı ders çalışma programı hazırladık. Yazın ister bir yerden destek alın, isterseniz ise kendiniz ders çalışın. Size özel programlar Best Matematiğin uzman eğitim koçları tarafından hazırlandı. Sayısal ağırlıklı ve sözel ağırlıklı olmak üzere 2 çeşit hazırlanan program ile başarı sizin elinizde. LGS yaz tatili çalışma programı için tıklayınız. 

yks tyt matematik yaz kampı

TYT Matematik Yaz Kampı

 • YKS TYT Matematik derslerimiz 27 Haziranda başlayacaktır.
 • Haftalık 6 ders olacak şekilde Temmuz ayında 24 ders, Ağustos ayında 24 ders yapılacaktır. Böylelikle Temmuz-Ağustos ve Eylül döneminde toplam 56 dersle TYT Matematik konuları bitirilecektir.
 • Hedef: Yazın 2 ayda TYT konularında ilerleyerek sene içinde beceri temelli soru çözümüne daha çok zaman ayırmaktır. Ayrıca AYT Matematiğe erken geçip zaman kazanmaktır.
 • Yazın TYT Matematiği bitiren öğrencilerimiz sene içinde daha rahat olmakta ve sadece pratiğe yönelik beceri temelli soru bankaları üzerinden yeni nesil soru çözümleri yapmaktadır.
 • TYT Matematik konularının bitmesinin ardından Eylül ayında Geometriye başlanacaktır.
 • Yazın konulara erken başlayan öğrenciler, sene içinde soru çözümüne ve beceri temelli yeni nesil sorulara daha fazla zaman ayırabilmektedir. Ayrıca farklı yayınlarının soru bankalarını bitirerek, daha farklı soru tiplerine aşina olmaktadırlar.
ortaokul lise matematik yaz kampı

Ara Sınıf Matematik Yaz Kampı (4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf, 9.sınıf, 10.sınıf)

 • Ara sınıflara yönelik (4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf, 9.sınıf, 10.sınıf) Matematik derslerimiz 4 Temmuzda başlayacaktır.
 • Hedef: Hem konu tekrarına yönelik soru çözümü hem de Bursluluk Sınavı‘na hazırlanan öğrencilere yönelik özel bir program yapılmaktadır.
 • Haftalık 4 ders olacak şekilde Temmuz ayında 12 ders, Ağustos ayında 12 ders yapılacaktır. Böylelikle Temmuz-Ağustos döneminde toplam 24 dersle geçmiş yılın konuları tekrar edilecektir.
 • Ara sınıf kamplarımızda amacımız önceki yılın konularını soru çözerek tekrar etmektir.
 • Sene içinde eksikleri olan öğrencilerimize telafi programı uygulamaktayız.
 • 2 adet kaynak kitap takip edilmektedir.
 • VIP diyebileceğimiz gruplarda ise seviyesi iyi olan öğrencilerle yeni yılın konularına başlanmaktadır.
4 5 6 9 10 11. sınıf matematik yaz kampı programı
birebir matematik yaz kampı

Birebir Matematik Özel Ders Yaz Kampı 

 • Öğrencimiz hangi sınıfta olursa olsun birebir matematik özel ders vermekteyiz.
 • Hedef: Öğrencimizi eksik olduğu konularda ve derslerde kendi seviyesine uygun olacak şekilde geliştirmeyi amaçlamaktayız. Birebir olduğundan nokta atış çözümlerle , zamanı daha verimli kullanmakta ve bireyselleştirilmiş program uygulamaktayız.
 • Birebir dersler 45 dakika üzerinden yapılmaktadır. Her dersin ardından 10-15 dakika ara verilmekte ve sonrasında 2.derse başlanmaktadır.
 • Planlı bir şekilde yapılan ve haftalık 2 dersten fazla yapılan birebir özel derslerde indirim yapılmaktadır.

Yaz Kampına %20 İNDİRİMLE BAŞVUR


  *Yaz indirimi 20 Ağustos’a kadar geçerlidir.

  Matematik Yaz Kampımızın İçeriği

  Matematik yaz kampımız ile hem sene içindeki eksikleri telafi ediyoruz hem de geleceğe daha güvenle bakmanız adına sınav sürecini daha rahat yönetmenizi sağlıyoruz. Şimdi size matematik yaz kamplarımız hakkında genel bilgilendirme yapalım:

  Online Matematik Yaz Kamplarımız Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Eğitimlerimiz Haziran ayında başlamaktadır. Net tarihler sitemizde ve instagram adresimizde her yıl ayrıca ilan edilmektedir.
  • Öğrencilerimizin önce seviye belirleme sınavı ile seviyesi ölçülür ve sınav sonucuna uygun olarak eş seviyeli gruplar oluşturulur.
  • Belirlenen kaynaklar öğrenciler tarafından temin edilir.
  • Ders kaynağı haricinde ödev kaynağı aldırılır.
  • Haftalık ödevler, öğretmenlerimiz tarafından takip edilmektedir. Ödevini yapmayan öğrenciler derse kabul edilmez.
  • Derslerimizde kamera açmak zorunludur.
  • Derslerimiz öğrenci merkezlidir ve öğretmenimiz ders anlatımının haricinde öğrencilerimize soru çözdürerek rehberlik etmektedir.
  • Her konunun ardından LGS-YKS çıkmış sorular ve MEB Örnek soruları çözülmekte ve öğretmenimiz çözümlerin PDF’sini paylaşmaktadır.
  • Duyuruların ve ders notlarının paylaşıldığı Whatsapp grubumuz mevcuttur.
  • Öğrencilerimiz çözemedikleri soruları, öğretmenimize gönderebilmekte ve kısa zamanda çözümlerine ulaşabilmektedir.

  matematik yaz kampı

  Matematik Yaz Kampı Dersleri Nasıl Yapılmaktadır?

  Derslerimiz online olarak Zoom üzerinden canlı yapılmaktadır.  1 ders 40 dakikadır. Ders arası ise 10 dakikadır. Kamera açmak zorunludur. Kamera açmayan öğrenci derslere alınmamaktadır.

  Matematik Yaz Kampı Birebir Dersler Nasıl Yapılır?

  Öncelikle öğrenciye seviyesini görme adına deneme sınavı gönderilir ve sonucu görülür. Ardından öğretmenimiz öğrenciyi daha iyi tanıma ve seviyesini tespit etme adına tanışma(deneme) dersi yapar. Öğretmenimiz öğrenciyle eksik olduğu konular üzerinde veya öğrenciyi geliştirmek istediği konularda önceden yapılan bir plan çerçevesinde konu anlatımı yapar veya sadece yeni nesil soru çözümü yapar. Bu sayede öğrencinin eksikleri kapanır ve yeni nesil sorular artık problem olmaktan çıkar.

  yeni nesil soru çözemiyorum

  Matematik Yaz Kampı Grup Olarak Dersler Nasıl Yapılır?

  Uzun 3 aylık yaz tatilinde en fazla 7 kişilik gruplar halinde, canlı olarak işlenen online derslerle daha çok pratiğe yönelik yeni nesil soru çözümü üzerine yapılan yoğunlaştırılmış derslerdir. Her grubun seviyesi farklıdır. Zayıf gruplarda daha çok konu anlatımı yapılıp, kazanımlar kavratılır. Sonra ise yeni nesil soru çözüm dersleri yapılır.

  İleri seviye gruplarda ise konular hızlı bir şekilde işlenip daha çok pratiğe dayalı soru çözme, yeni nesil soru çözme ve yeni nesil soru çözme taktikleri ve hızlı soru çözme taktikleri öğretilir.  Öğrenci aldığı bu derslerle mutlaka seviyesini geliştirir ve artık yeni nesil sorular problem olmaktan çıkar.

  Matematik Yaz Kampında Hangi Yayınlar Kullanılmaktadır?

  Yayınlarımızı öğrencimizin seviyesine veya grubumuzun seviyesine göre belirlemekteyiz. Best Matematikte grup derslerinde, önce öğrencinin seviyesi belirlenerek başlanılmaktadır. Hemen ardından öğrenci kendi seviyesinde bir grupta derslere devam etmektedir. Tüm kaynak tavsiyeleri öğrenci ve gruba göre değişmektedir. Önemli olan öğrencinin mevcut durumuna uygun en iyi konu anlatımı ve soru bankasını seçmektir.

  matematik yeni nesil soru çözemiyorum seviye seviye lgs soru bankası tavsiyerimiz

  Matematik Yaz Kampına Her Öğrenci Katılabilir mi?

  Biz öğrenci ayırımı yapmamaktayız. Bizim kurallarımıza uyan her öğrenci derslerimize katılabilmektedir. Kamerasını açan, ödevlerini zamanında yapan ve kendi seviyesinde ders işlenen gruba katılan her öğrencimiz bizim başımızın tacıdır.

  Matematik Yaz Kampı Ne Kadar Sürer?

  Matematik kamplarımız yazın 2 ay, sömestr tatilinde 2 hafta, sınavlardan evvel de 1 ay olarak yapılmaktadır. Amacımız öğrencinin seviyesini bir üst seviyeye çıkarmaktır. Matematikte en iyi yapmaktır.

  Matematik Yaz Kampı Ücretleri

  Matematik kampı ücretlerimiz, bizim kampanya sayfamızda yer alan ücretlere göre hesaplanmaktadır. Ancak yoğunlaştırılmış kamplarda mutlaka size daha uygun kampanya ücreti belirlenmektedir. Detaylar hakkında bilgi için lütfen bize aşağıdaki form yoluyla veya İnstagram adresimizden direk olarak ulaşabilirsiniz.

  yeni nesil soruları çözemiyorum kitap okumanın matematiğe etkisi

  Matematik Yaz Kampına Nasıl Katılabiliriz, Kayıt Olabiliriz?

  Matematik kampına katılmak için, hemen bize web sitemiz üzerinden form doldurarak veya Instagram adresimiz üzerinden bize mesaj atarak başvurabilirsiniz. Başvurunuzdan sonra hemen deneme derslerine ÜCRETSİZ olarak yönlendirileceksiniz

  MATEMATİK YAZ KAMPI DERSLERİMİZ

  lgs matematiğe nasıl çalışılır

  Best Matematik Özel Ders ve Eğitim Koçluğu

  Best Matematik ,önce seviye belirleme sınavıyla öğrencimizin seviyesini belirledikten sonra tercihe göre gerek birebir gerekse de öğrencimizin seviyesine uygun en fazla 7 kişiden oluşan gruplarımızda Matematik Yaz Kampı dersleri ve eğitim koçluğu hizmeti vermektedir .Önce konu anlatımları yapılmakta, hemen ardından kolaydan zora olacak şekilde kazanım testleri ve beceri temelli testler çözülmektedir. Kazanımlar oturduktan sonra da diğer konuya geçmeden evvel çıkmış matematik soruları çözülmektedir.

  İLK DERS TANIŞMA AMAÇLI ÜCRETSİZ- SEN DE BİZE KATIL

  Sen de yaz tatilini boşa geçirmek istemiyorsan Best Matematikle bir adım öne geçebilirsin. Bir adım önde olmak ve sınavda rakiplerini geride bırakmak istiyorsan Matematik Yaz Kampı için hemen bizim ücretsiz deneme derslerimize katılarak bizimle tanışabilirsin.

  Yaz Kampına %20 İNDİRİMLE BAŞVUR


   *Yaz indirimi 20 Ağustos’a kadar geçerlidir.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir