online matematik yaz kampı

Online Matematik Yaz Kampı

Online matematik yaz kampında, sınavlara hazırlık sınıfları için özel program yapılmaktadır. Ara sınıflardaki öğrencilerimiz için soru çözümleriyle geçen yılın tekrarı yapılmakta ve sene içindeki eksiklikler telafi edilmektedir.  8.sınıfa geçen öğrencilerimiz için LGS dersleri Haziran ayında, ara sınıf öğrencilerimiz için ise  Temmuz ayında başlamaktadır.

Herkes tatilde iken siz erken başlayarak yıl içinde daha rahat bir şekilde sınav sürecini yürütebilirsiniz. Online matematik yaz kampı ile rakiplerinizi geride bırakmak ister misiniz?

YAZ KAMPLARIMIZIN GENEL ÖZELLİĞİ

LGS Matematik Yaz Kampı

7 kişilik özel seviye gruplarında başarıyı garantile

 • 8.sınıf 1. LGS Matematik kampı derslerimiz 3-7 Haziran haftasında başlıyor. Kaçıranlar veya katılamayanlar için 2. LGS Matematik kampı derslerimiz ise 1-7 Temmuz haftasında başlayacaktır. 
 • LGS yaz kamplarımız : Haftalık 4 ders(2 gün, 2+2) olacak şekilde planlanmıştır. Ayrıca 2 haftada bir, birebir koçluk oturumu yapılmaktadır.
 • Hedef: Eylül ayında orta seviye VIP gruplarda kareköklü ifadeleri bitirmeyi planlıyoruz. İleri seviye gruplarda ise veri analizine kadar gelmeyi planlıyoruz. Konuları bitirme hızı, VIP grubun seviyesine göre değişebilmektedir.
 • Yeni nesil soru çözümlerinde, seviye gruplarına göre belirlenen soru bankası üzerinden sorular çözülmekte ve ayrıca LGS’de çıkmış sorular ile MEB örnek soruları çözülmektedir.
 • Yazın 1.dönem konularının çoğunu bitiren öğrencilerimiz sene içinde daha rahat olmakta ve sadece pratiğe yönelik beceri temelli yeni nesil soru bankaları üzerinden yeni nesil soru çözümleri yapmaktadır. Böylelikle netlerde artış, daha hızlı sağlanmaktadır.
LGS YAZ KAMPI DETAYLI BİLGİ

MATEMATİK YAZ KAMPI PAKETLERİMİZ

ara sınıf matematik yaz kampı

Ara Sınıf Matematik Yaz Kampı (4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf, 9.sınıf, 10.sınıf ve TYT)

7 kişilik özel seviye gruplarında başarıyı garantile

 • Ara sınıflara yönelik (4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf, 9.sınıf, 10.sınıf ve TYT) Matematik derslerimiz 1-7 Temmuz haftasında başlayacaktır.
 • Hedef: Hem konu tekrarına yönelik soru çözümü hem de kendisini yeni nesil sorularda geliştirmek isteyen öğrencilerimize yönelik özel bir program yapılmaktadır.
 • 4.ve 5.sınıflarda haftada 1 gün 2 ders, 6. sınıflarda haftada 2 gün 3 ders, 7. 8. 9. ve 10.sınıflarda ise haftada 2 gün 4 ders , TYT gruplarımızda ise haftada 3-4 gün 6-8 ders olacak şekilde planlanmıştır. Böylelikle Temmuz-Ağustos döneminde öğrencilerimiz hem tatil yapmış olacak hem de matematik ve beceri temelli sorular düzeyinde aktif bir şekilde değerlendirmiş olacaktır.
 • Ara sınıf kamplarımızda amacımız önceki yılın konularını ağırlıklı olarak beceri temelli soru çözerek tekrar etmektir. Programlarımız öğrenci ve grup bazlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.
 • Sene içinde eksikleri olan öğrencilerimize telafi programı uygulamaktayız.
 • VIP grubun seviyesine göre 1 veya 2 adet kaynak kitap takip edilmektedir.
ara sınıflar yaz kampı
birebir matematik yaz kampı

Birebir Matematik Özel Ders Yaz Kampı 

 • Öğrencimiz hangi sınıfta olursa olsun birebir matematik özel ders vermekteyiz.
 • Hedef: Öğrencimizi eksik olduğu konularda ve derslerde kendi seviyesine uygun olacak şekilde geliştirmeyi amaçlamaktayız. Birebir olduğundan nokta atış çözümlerle , zamanı daha verimli kullanmakta ve bireyselleştirilmiş program uygulamaktayız.
 • Birebir dersler 40 dakika üzerinden yapılmaktadır. Her dersin ardından 10-15 dakika ara verilmekte ve sonrasında 2.derse başlanmaktadır.
 • Tanışma dersimizle öğrencimizin seviyesini belirliyor ve eksiklerini tespit ediyoruz. 
YAZ KAMPI PAKETLERİMİZ

LGS hedefi
LGS Yaz Tatili Çalışma Programı

Sizin için LGS yaz kampı ders çalışma programı hazırladık. Yazın ister bir yerden destek alın, isterseniz ise kendiniz ders çalışın. Size özel programlar Best Matematiğin uzman eğitim koçları tarafından hazırlandı. Sayısal ağırlıklı ve sözel ağırlıklı olmak üzere 2 çeşit hazırlanan program ile başarı sizin elinizde. LGS yaz tatili çalışma programı için tıklayınız.

Matematik Yaz Kampımızın İçeriği

Matematik yaz kampımız ile hem sene içindeki eksikleri telafi ediyoruz hem de geleceğe daha güvenle bakmanız adına sınav sürecini daha rahat yönetmenizi sağlıyoruz. Şimdi size matematik yaz kamplarımız hakkında genel bilgilendirme yapalım:

Online Matematik Yaz Kamplarımız Hakkında Genel Bilgilendirme

 • Eğitimlerimiz LGS VIP gruplarımızda Haziran ayında , ara sınıf gruplarımız ise Temmuzda başlamaktadır. Net tarihler sitemizde ve instagram adresimizde her yıl ayrıca ilan edilmektedir.
 • Öğrencilerimizin önce seviye belirleme sınavı ile seviyesi ölçülür ve sınav sonucuna uygun olarak homojen seviyeli VIP gruplar oluşturulur.
 • Grubumuzun seviyesine uygun belirlenen kaynaklar veliler tarafından temin edilir.
 • Haftalık ödevler, öğretmenlerimiz tarafından takip edilmektedir. Ödevini yapmayan öğrenciler derse kabul edilmez.
 • Derslerimizde kamera açmak zorunludur.
 • Derslerimiz öğrenci merkezlidir ve öğretmenimiz etkinlikleri öğrencilerle birlikte yapar. Derslerde öğrencilerimiz istediği zaman konuşabilir ve soru sorabilir.
 • Her konunun ardından LGS-YKS çıkmış sorular ve MEB Örnek soruları çözülmektedir.
 • Duyuruların ve ders notlarının paylaşıldığı Whatsapp grubumuz mevcuttur.
 • Öğrencilerimiz çözemedikleri soruları, öğretmenimize gönderebilmekte ve kısa zamanda çözümlerine ulaşabilmektedir.

Matematik Yaz Kampı Dersleri Nasıl Yapılmaktadır?

Derslerimiz online olarak Zoom üzerinden canlı yapılmaktadır.  1 ders 40 dakikadır. Ders arası ise 10 dakikadır. Kamera açmak zorunludur. Kamera açmayan öğrenci derslere alınmamaktadır.

Matematik Yaz Kampı Birebir Dersler Nasıl Yapılır?

Öncelikle öğrenciye seviyesini görme adına deneme sınavı gönderilir ve sonucu görülür. Ardından öğretmenimiz öğrenciyi daha iyi tanıma ve seviyesini tespit etme adına tanışma(deneme) dersi yapar. Öğretmenimiz öğrenciyle eksik olduğu konular üzerinde veya öğrenciyi geliştirmek istediği konularda önceden yapılan bir plan çerçevesinde konu anlatımı yapar veya sadece yeni nesil soru çözümü yapar. Bu sayede öğrencinin eksikleri kapanır ve yeni nesil sorular artık problem olmaktan çıkar.

Matematik Yaz Kampı VIP Grup Olarak Dersler Nasıl Yapılır?

Uzun 3 aylık yaz tatilinde en fazla 7 kişilik gruplar halinde, canlı olarak işlenen online derslerle daha çok pratiğe yönelik yeni nesil soru çözümü üzerine yapılan yoğunlaştırılmış derslerdir. Her grubun seviyesi farklıdır. Zayıf gruplarda daha çok konu anlatımı yapılıp, kazanımlar pekiştirilir. Sonra ise yeni nesil soru çözüm dersleri yapılır.

İleri seviye gruplarda ise konular hızlı bir şekilde pekiştirildikten sonra daha çok pratiğe dayalı soru çözme, yeni nesil soru çözme ve yeni nesil soru çözme taktikleri ve hızlı soru çözme taktikleri öğretilir.  Öğrenci aldığı bu derslerle mutlaka seviyesini geliştirir ve artık yeni nesil sorular problem olmaktan çıkar.

Matematik Yaz Kampında Hangi Yayınlar Kullanılmaktadır?

Yayınlarımızı öğrencimizin seviyesine veya grubumuzun seviyesine göre belirlemekteyiz. Best Matematikte grup derslerinde, önce öğrencinin seviyesi belirlenerek başlanılmaktadır. Hemen ardından öğrenci kendi seviyesinde bir grupta derslere devam etmektedir. Tüm kaynak tavsiyeleri öğrenci ve gruba göre değişmektedir. Önemli olan öğrencinin mevcut durumuna uygun en iyi konu anlatımı ve soru bankasını seçmektir.

kolay orta zor lgs soru bankası

Matematik Yaz Kampına Her Öğrenci Katılabilir mi?

Biz öğrenci ayırımı yapmamaktayız. Bizim kurallarımıza uyan her öğrenci derslerimize katılabilmektedir. Kamerasını açan, ödevlerini zamanında yapan ve kendi seviyesinde ders işlenen gruba katılan her öğrencimiz bizim başımızın tacıdır.

Matematik Yaz Kampı Ne Kadar Sürer?

Matematik kamplarımız yazın 3 ay, sömestr tatilinde 2 hafta, sınavlardan evvel de 1 ay olarak yapılmaktadır. Amacımız öğrencinin seviyesini bir üst seviyeye çıkarmaktır. Matematikte en iyi yapmaktır.

 ücretsiz matematik dersi

Matematik Yaz Kampına Nasıl Katılabiliriz, Kayıt Olabiliriz?

Matematik kampına katılmak için, sayfamızın alt kısmından form doldurarak veya Instagram adresimiz üzerinden bize mesaj atarak başvurabilirsiniz. Başvurunuzdan sonra hemen deneme derslerine ÜCRETSİZ olarak yönlendirileceksiniz